Правят ли във Варна профилактика на топлата вода?

  • 939
  • 10
От вчера нямаме топла вода и не мога да разбера каква е причината. Единственото, което ми дойде на ума е, че може да правят профилактика. Намерих сайт на топлофикация и исках да се обадя да питам, но единственият телефон посочен там е автоматичен и е за проверка на сметките. Така че бих искала да попитам дали във Варна изобщо се прави профилактика (досега никога не съм била към топлофикация и идея си нямам) и как мога да разбера колко ще продължи?
Виж целия пост
# 1
Обикновено август месец правят профилактика. Разбира се, монополиста не счита за необходимо да уведоми нещастните си клиенти за причиненото неудобство. Така и така те пак ще си плащат, за какво да се отнасяме с тях като с хора?
И ние от снощи нямаме топла вода. Предполагам от това ще да е.
Виж целия пост
# 2
И колко време може да продължи тази профилактика?
Виж целия пост
# 3
Обикновено е било около 20 дни. Тази година не знам. Ако искаш питай в топлофикация.
Виж целия пост
# 4
Аз живея във Възраждане , в момента нямаме топла вода .От съобщението залепено на входа разбрах,че утре 09.08 след 12 ч. ще я пуснат.
Виж целия пост
# 5
Обикновено е било около 20 дни. Тази година не знам. Ако искаш питай в топлофикация.

Shocked Ужас. И как живеете тогава, трудно ми е да си го представя, не ми се е случвало досега.
Виж целия пост
# 6
Аз съм в Младост и от вчера нямаме топла вода. Има закачена бележка на входа с извинение от Топлофикация, че няма да имаме топла вода до 12.08.
Виж целия пост
# 7
Аз съм в Младост и от вчера нямаме топла вода. Има закачена бележка на входа с извинение от Топлофикация, че няма да имаме топла вода до 12.08.
Слязох до долу току-що, за да видя дали все пак не пише нещо в нашия вход, но няма. Иначе и аз се водя към Младост май.
Виж целия пост
# 8
Аз съм във Възраждане. И ние имаме бележка на входа, че няма да има топла вода от 7-ми до 9-ти, но въпреки това имаме топла вода и това ме учудва. Може нещо да са се объркали. А иначе, ако я спрат, в банята сме с бойлер.
Виж целия пост
# 9
Обикновено е било около 20 дни. Тази година не знам. Ако искаш питай в топлофикация.

Shocked Ужас. И как живеете тогава, трудно ми е да си го представя, не ми се е случвало досега.
Ами как, имам си и бойлер за случаи като тези.
Няма никакво уведомление от Топлофикация в нашия вход, нито в съседните.
Виж целия пост
# 10
Няма никакво уведомление от Топлофикация в нашия вход, нито в съседните.
То аз бях готова вече бойлер да сложа ако ще ми правят 20 дена профилактика, но се оказа, че някакъв проблем имали. Дойде тази вечер топлата вода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия