Защо мъжете казват трудно "Обичам те!"

  • 6 708
  • 102
# 45
Мъжете в живота ми винаги са казвали лесно "Обичам те". Явно съм късметлийка...
Виж целия пост
# 46
Искам да направя запитване не само към мъжете, а ти към жените :  Защо мъжете казват толкова трудно "Обичам те!". А и друго искам да попитам поради горната причина да споделят трудно чувствата си кога може да се каже, че изпитват точно такива чувства, че са влюбени в една жена- как го показват? newsm78 newsm78 newsm78
Не знам защо трудно казват, но аз съм попадала на "лесноказващи"....но делата са по-ценни от думите. Е, хубаво е да съвпадат и съм щастливка, че за момента е така Peace
Виж целия пост
# 47
Въпрос на възпитание може би. Моя и той сега се сетил ,че ме обича ,след 10 год брак.Като че ли е закъснял newsm78
Виж целия пост
# 48
не зная защо,  ::те не умеят да си изказват чувствата,трудно ги показват, но преди всичко зависи от типът на мъжа.зависи също и дали ти е мъж или гадже?зависи и от колко време ви е връзката, тя в самото начало е една а после става съвсем друга.
но не мисля ,че е по добре да го казва отколкото да го показва.
Виж целия пост
# 49
Няма нищо по-хубаво от това да чуеш, че любимият човек ти казва "обичам те".
Аз нямам впечатления за това, че мъжете казват по-рядко това. Всичко зависи от човека и възпитанието му. Аз пък казвам тези чудесни думи всеки път когато искам и когато го почувствам, че имам нужда да го кажа.
Виж целия пост
# 50
Не мисля, че това важи само за мъжете. Пък и думите, ако не са подплатени, нямат никаква стойност. Делата са важни.
      "По делата ще ги познаете."
Виж целия пост
# 51
мили дами,и на мъжете им става едно хуууубаво,когато чуят тези думички,обичам те! Heart Eyesне знам защо обаче очакванията за доказване на обич са все към жените.ами мъжете?и ние сме човеци и имаме души,и също като вас страдаме и обичаме истински.а дали го казваш трудно или лесно,мисля че зависи от много неща....важно е като не можеш да го казваш,поне да го доказваш...въпреки,че това което показваш...нещо не се вижда от жените много,много.абе най-добре делата и думите да вървят ръка за ръка!нооо и от женска страна,разбира се.щото като не го чуваме и виждаме мъжете си казваме:ами тя като не ми го казва...аз за какво да го правя? newsm78
Виж целия пост
# 52
мили дами,и на мъжете им става едно хуууубаво,когато чуят тези думички,обичам те! Heart Eyesне знам защо обаче очакванията за доказване на обич са все към жените.ами мъжете?и ние сме човеци и имаме души,и също като вас страдаме и обичаме истински.а дали го казваш трудно или лесно,мисля че зависи от много неща....важно е като не можеш да го казваш,поне да го доказваш...въпреки,че това което показваш...нещо не се вижда от жените много,много.абе най-добре делата и думите да вървят ръка за ръка!нооо и от женска страна,разбира се.щото като не го чуваме и виждаме мъжете си казваме:ами тя като не ми го казва...аз за какво да го правя? newsm78
вярно много от жените и мъжете може да си казват така- ами тя/той като не го казва що пък аз? вярно е и че най-добре да се доказва и казва това. друг е въпроса как ще се тълкува от отсрещната страна...
Виж целия пост
# 53
мене ако питаш съм с две ръце ЗА и мъжете,и жените да си казват кой какво иска,какво им е приятно и какво не...ако не си го казваме в очите и премълчаваме нещата,за да не се обиди любимият/та...нещата излизат извън контрол и после се почват едни тежки думи...ама аз не исках да кажа това,ти не ме разбра,мислих си...мислил/а...няма как да знаем какво мисли или как се чувства човека до нас, ако не назоваваме нещата с истинските имена.да не сме врачки и цял ден да се опитваме да врачуваме...какво ли се крие зад това поведение?или какво иска да ми каже той/тя?ами кажи си го направо и нещата стават ясни.а най-мразя нацупени физиономии.ти я питаш какво има?тя ти казва нищо!ами като е нищо що си като лимон. Cry..след два дни мълчание разбираш,че в онзи ден и час си казал нещо...пък тя какво си помислила,а как си я засегнал... #Cussing outабе,аз съм за открити и честни отношения.
Виж целия пост
# 54
мене ако питаш съм с две ръце ЗА и мъжете,и жените да си казват кой какво иска,какво им е приятно и какво не...ако не си го казваме в очите и премълчаваме нещата,за да не се обиди любимият/та...нещата излизат извън контрол и после се почват едни тежки думи...ама аз не исках да кажа това,ти не ме разбра,мислих си...мислил/а...няма как да знаем какво мисли или как се чувства човека до нас, ако не назоваваме нещата с истинските имена.да не сме врачки и цял ден да се опитваме да врачуваме...какво ли се крие зад това поведение?или какво иска да ми каже той/тя?ами кажи си го направо и нещата стават ясни.а най-мразя нацупени физиономии.ти я питаш какво има?тя ти казва нищо!ами като е нищо що си като лимон. Cry..след два дни мълчание разбираш,че в онзи ден и час си казал нещо...пък тя какво си помислила,а как си я засегнал... #Cussing outабе,аз съм за открити и честни отношения.
  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap Точно в целта според мен!
Виж целия пост
# 55
Не мисля че само на мъжете им е трудно да кажат "Обичам те". И на мен ми е било много трудно, но се надявам като съм го казала веднъж да е завинаги. На същото разчитам и при мъжо (той и без това ми казва два-три пъти в годината), но важно е какво ми показва, а не какво ми казва Wink
Виж целия пост
# 56
Няма нищо по-хубаво от това да чуеш, че любимият човек ти казва "обичам те".

Има. Най-хубаво е да ти доказват любовта си ежедневно.
На приказки всички са царе, но пред фактите и боговете мълчат.
Виж целия пост
# 57
Няма нищо по-хубаво от това да чуеш, че любимият човек ти казва "обичам те".

Има. Най-хубаво е да ти доказват любовта си ежедневно.
На приказки всички са царе, но пред фактите и боговете мълчат.



Това ми хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 58
    Отговора на въпросчето всъщност е доста простичък-мъжете казват трудно"Обичам те!" защото са мъже!!! Това е smile3525
Виж целия пост
# 59
    Отговора на въпросчето всъщност е доста простичък-мъжете казват трудно"Обичам те!" защото са мъже!!! Това е smile3525
Ахам това обяснява всичко!!! Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия