поддържане на тена през цялата година

  • 3 817
  • 29
през това лято направих доста хубав тен и ми се иска да го задържа и през другите сезони Flutter.смятам да го поддържам с авто бронзати от типа на Дав и Джонсън,но се чудя дали всеки ден трябва да нанасям лосиона или два пъти седмично е достатъчно за поддържане на тена newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз не бих използвала автобронзанти за нищо на света, всяка моя позната е пробвала това нещо, се е оплакала и е съжалявала, че го е пробвала. Изключително трудно е да го намажеш съвършено равномерно, за да не станеш на петна. Плюс, че тия неща се измиват с вода и пак ставаш на петна...
Виж целия пост
# 2
от типа на Дав и Джонсън казах,аз съм ги ползвала и съм нямала проблем.но въпроса ми е друг:Два пъти седмично достатъчно ли е за поддръжка на тена?
Виж целия пост
# 3
някой не може ли да ми помогне?
Виж целия пост
# 4
със солариум не е ли по добре newsm78
Виж целия пост
# 5
На опаковката може би пише колко често трябва да се използва?
Иначе за поддръжката зависи какъв ти е типа кожа- ако си по- мургава и почерняваш бързо съответно и тена ти ще е по- траен, ако пък си по- бяла и трудно хващаш тен, по- бързо ще избелееш, съответно трябва да полагаш по- чести грижи, за да имаш хубав тен.
Аз лично автобронзантите не ги харесвам. Защо не пробваш солариум или калифорнийски тен? Поне ефекта е гарантиран. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Аз изполвам един лосион на AVON със блестящи частици, а самият лосион е именно за запазване на тена.Доволна съм още от миналата година, и сега пак го използвам тъй като скоро се върнах от море, а и аз искам да си запазя тена Peace
Виж целия пост
# 7
Аз изполвам един лосион на AVON със блестящи частици, а самият лосион е именно за запазване на тена.Доволна съм още от миналата година, и сега пак го използвам тъй като скоро се върнах от море, а и аз искам да си запазя тена Peace

Този и аз го имам, страхотен е. Води се за след слънце и за задържане на тена, но не е автобронзант. Не знам колко задържа тена, но стои много хубаво- придава блясък.
Виж целия пост
# 8

  Моят тен е изключително нетраен. Аз и без това почти не съм ходила на плаж това лято. И аз се харесвам повече с тен, но първо трудно го постигам и второ трудно го задържам  Wink
Виж целия пост
# 9

Извинете за невежеството, но какво е калифрнийски тен?
Виж целия пост
# 10
пише че е за ежедневно ползване но на мен ми трябва за поддържане на тена.иначе  съм бяла но не от най белите,нормално бяла Joy но почернявам бързо.колко струва този крем на ейвън?
Виж целия пост
# 11
Можеш да го поддържаш със солариум, но не е полезно за кожата и след време ще ти се запушат порите, ще се изринеш или ще ти станат петна. Ако все пак държиш много да си с тен през цялата година - лятото направи хубав тен и после само го поддържай със солариум 2 пъти в месеца, но пак е вредно и след известно време ще окаже негативно влияние.
Виж целия пост
# 12
Извинете за невежеството, но какво е калифрнийски тен?


Географски въпрос!

Или Лейди нещо се е объркала, или язък за претенциите ми на информиран бивш собственик на солариум!
Виж целия пост
# 13
Извинете за невежеството, но какво е калифрнийски тен?


Географски въпрос!

Или Лейди нещо се е объркала, или язък за претенциите ми на информиран бивш собственик на солариум!
http://www.hollywoodtanbg.com/index_bg.htm
Виж целия пост
# 14
аааа , това е от онези тип почерняване , където  те пръскат с разни мазила и като излезеш си вече готова с тен !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия