за съвет-буди се гладен

  • 973
  • 18
Здравейте мами!

Синът ми е на  8 мес и половина.От 1 седмица започна да се буди гладен много рано ( към 5 . 30)
Вечер яде около 9 часа АМ.Кажете какво друго да му давам. По-късно не може да яде, защото заспива.
Благодаря предварително! Joy
Виж целия пост
# 1
Или му увеличи млякото вечер, или започни да му даваш манджи или пюрета за вечеря(зависи с какво го храниш).Може да му дадеш вечерята към 20ч. и в 21 да си пие млякото.
Виж целия пост
# 2
увели4и млякото или мини на следва6тото
Виж целия пост
# 3
Аз започнах да слагам настъргани на ситно бисквити в АМ.Примерно на 180 АМ 2 или 3 бисквитки.Зависи от марката 2бр Закуска или 3бр Обикновени. И след няколко дни си го засищаше до 7.30ч.Не стана от другия ден,явно трябва малко време ,за да свикне организма.Не увеличих млякото,защото той не го изпиваше цялото,а пак 180мл.Пробвай.
Виж целия пост
# 4
Или му увеличи млякото вечер, или започни да му даваш манджи или пюрета за вечеря(зависи с какво го храниш).Може да му дадеш вечерята към 20ч. и в 21 да си пие млякото.
newsm10
а може да опиташ и с добавяне на бисквитка в млякото
Виж целия пост
# 5
Можеш да предлагаш супички със сухар, каша за вечеря /стига да не даваш през деня пак/, бисквити/бишкоти в млякото.
Виж целия пост
# 6
Увеличи количеството на млякото
Виж целия пост
# 7
Да не те отчайвам, но при мен не помогна, каквото и колкото да яде в 21 часа, пак се буди за мляко в 5 сутринта. Какво ли не пробвах, не помага. Чакам беба сама да си промени режма, както е било винаги при нас.
Виж целия пост
# 8
Ами можеш да пробваш да му даваш супичка със сухари за вечеря, после пробвай и адаптирано мляко може да пие - поне моето правеше така.

А пък 5,30 пак си му давай АМ на детето, щом е гладно.
Виж целия пост
# 9
Опитай с бишкоти на Плазмон. Това би могло да го засити , слагат се в млякото и веднага се разтварят, за да може да се изпие млякото с биберон.Подходящи са за бебета над 6 месеца. Мисля , че ви е рано за манджи или пюрета.
Виж целия пост
# 10
И ние пием така-180АМ с 1 плазмонка.Понякога давам и супата с хляб но кам 12ч. пак е гладна,а млякото повече я насища.Незнам защо е така.На 10м.е.
Виж целия пост
# 11
Да не те отчайвам, но при мен не помогна, каквото и колкото да яде в 21 часа, пак се буди за мляко в 5 сутринта. Какво ли не пробвах, не помага. Чакам беба сама да си промени режма, както е било винаги при нас.
хихихи и ние имахме такива периоди  Crazy
до преди няколко дни пък се будеше в 5 сутринта и то не от глад!
Давай мляко в 5 и продължавате да спите  Laughing
Виж целия пост
# 12

Давай мляко в 5 и продължавате да спите  Laughing
ЗА! Peace  Mr. Green
Виж целия пост
# 13

Давай мляко в 5 и продължавате да спите  Laughing
ЗА! Peace  Mr. Green
newsm10
Виж целия пост
# 14
И за имам подобен проблем напоследък. Преди седмица давах на Маги млякото към 21.30 и тя спеше до към 7.30. От седмица насам не иска въобще да яде в 21.30, а и преди това изяждаше най-много по о/о 100мл АМ. А до по-късно не може да издържи, защото й се доспива. От тези дни процедирам по начина, по който бяхме съвсем в началото, като бяхме на 7 хранения - когато й се приспи вечер /към 20.30-21.00ч/ я слагам да си спи. Преди аз да си легна към 22.30 я взимам от леглото, тя си изпива млякото и си я връщам обратно и тя заспива пак почти веднага. По този начин дори увеличихме дозата на последното хранене до тази през деня - о/о 200мл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия