Актуални прически

  • 3 505
  • 24
# 15
Гледам,че си сьгражданка. Я кажи при коя фризьорка ще ходиш?
Виж целия пост
# 16
...
 Актуални цветове този сезон (според Тошо Тошев и салона му) са кафеникавите нюанси (лешниково) с по-тъмно кафеви кичури. Косите са средна дължина и начупени.

Мерси за идеята  Hug Аз бях замислила да си правя шарени светли, но май ще съм демоде с тях  Naughty
Виж целия пост
# 17

 Дуцката се подстрига точно като Гала. Бяхме заедно като купи списанието и каза, че ще го носи на фризьорката си да я направи като нея. Ако помните, беше си пуснала и темичка с ефекта от промяната  smile3521


А между другото, направи ми впечатление, че на ГАла гърдите са и пораснали нещо  Thinking Дали не си е сложила силикон и тя?  newsm78
Виж целия пост
# 18
Не се престраших да си скъся косата/поне за сега/ Embarassed
Разбрах от фризьорката ми,че сега е на мода къдравото.
Няма да се къдря,но ще опитам с ролки.
Сигурно ще се направя кестенява-сега съм нещо като блондинка.
Кажете вие чували ли сте какво е модно във фризурите,цветовете?
Кремена,фризьорката ми се казва Зоя-по рано работеше в Арлет,а сега си направи свой салон на "Отец Паисий".Много е добра-ще ти пратя ако искаш телефон.
Виж целия пост
# 19

 Дуцката се подстрига точно като Гала. Бяхме заедно като купи списанието и каза, че ще го носи на фризьорката си да я направи като нея. Ако помните, беше си пуснала и темичка с ефекта от промяната  smile3521

Спести ми писането Heart Eyes Между другото на мен ми расте ужасно бързо косата, очаквайте в скоро време изненада Crazy

А между другото, направи ми впечатление, че на ГАла гърдите са и пораснали нещо  Thinking Дали не си е сложила силикон и тя?  newsm78
Може да е бременна newsm78 И корем ми се вижда newsm78
Виж целия пост
# 20
Прическата не е лоша. Не е и трудна. Подкъсява се косата на необходимата дължина (ако питате мен  на малко  по-дълга коса ще стои по-готино)  после се филират краищата. Може с бретон, може и без. Ако косата не е напълно права ами е чуплива или стои бухнала, всекидневното използване на преса е задължително. Прическата не е ангажираща и е лесна за поддръжка.    newsm10
 Актуални цветове този сезон (според Тошо Тошев и салона му) са кафеникавите нюанси (лешниково) с по-тъмно кафеви кичури. Косите са средна дължина и начупени.

Малко off, ама не се сдържах - как подстригва този човек / Тошо Тошев / не е истина просто - бързо и ефектно и определено подбира прическата добре. Само веднъж ходих в салона му, после ми идваше малко нанагорно / като цена / .
Виж целия пост
# 21
И този вариант тук ми взе очите.Все още не съм ходила при моят фризьор да питам дали ще стои добре на моята глава.
Виж целия пост
# 22
Хайде сега, пак ще ме карате да се подстригвам, тъкмо порасна, но пък аз все си харесвам къси прически за моята чупливо- къдрава коса, и все са за права коса сутрин съм с шепите с вода, иначе съм все едно някои ме е праснал с правата лопата  Mr. Green Пък не съм от хората които си играят с преса и не съм и убедена че ако не съм като разплетена кошница някои от приятелите ще ме познае, ама пак се замислих  newsm78 Много ми харесва прическата на Гала.
Виж целия пост
# 23
И този вариант тук ми взе очите.Все още не съм ходила при моят фризьор да питам дали ще стои добре на моята глава.


На тая снимка Гала наистина изглежда бременна  Thinking
Виж целия пост
# 24
Абе, и на мен така ми изглежда newsm78 но на имаш поща само с по голям/коригиран/  бюст ми се стори
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия