Влизали ли сте в секс-шоп?

  • 7 802
  • 83
А пазарували ли сте от там?  Laughing

Изобщо, имате ли представа какви точно артикули се предлагат в подобен магазин?  (освен вибратори и секс-кукли, поне аз само за това знам, хахахаха  hahaha)...



Виж целия пост
# 1
Не, но пък бях на еротичното шоу, което беше март месец.Голям майтап, мога и снимки да ви покажа Laughing Продаваха най-различни неща - някакво много странно бельо, различни видове секс играчки, лубриканти, касети, дивидита...
Виж целия пост
# 2
не, не съм влизала. А за артикулите, имам предства, да...А ти защо така си се заинтересувала???
Виж целия пост
# 3
Да, влизала съм, ходихме да купуваме подарък-закачка за една приятелка.

Като си толкова любопитна, влез в get.bg например, там си имат раздел за секс-атрибути, в секс-шоповете има същото. Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Вчера бях в един такъв. Има всичко ... Гелове, вагини, вибриращи усти, топчета на връв, които се вкарват в някоя кухина и след това бавно се изваждат /знаеш ги, сигурен съм/, одебелители - с формата на мъжки член, силиконови и кухи отвътре. Мъжът си пъха пенисът вътре и така му става по-дебел. За многократна употреба. Друго не се сещам...  newsm78
Виж целия пост
# 5
Ха, че и питаш  Laughing Party Ако сега не влизам в секс- шопове, то кога? Като стана на възрастта на родителите ми ли? Mr. Green Мисля, че няма нищо лошо в купуването и употребата на тези артикули, нали идеята е да се разнообрази семейния живот Blush
Виж целия пост
# 6
За влизането съм влизала, но все още не съм купувала нищо....
Виж целия пост
# 7
Влизала съм,доста харесвам подобни магазини  Peace Купувам си само дребни неща (презервативи,овлажняващи гелови) тъй като скъпичко ми се вижда.Но сега се замислих че за някой празник бих могла да си избера от там подаръче Thinking
Виж целия пост
# 8
/знаеш ги, сигурен съм/, ..  newsm78

Знам, я, нищо не знам!  Mr. Green Затова и питам. Просто от любопитство. но не бих влязла в такъв магазин - срам ме е  Crazy

Интересно, какви са цените горе-долу, скъпо ли е?  Joy
Виж целия пост
# 9
Влизам и из лизам, влизам и из лизам, влизам и из лизам...
Виж целия пост
# 10
 Twisted Evil Twisted Evilhttp://get.bg/catalog/index.php?cPath=19_147
Виж целия пост
# 11
 влизала съм от любопитство да
имам 2 артикула подарък  Blush
хубава работа вършат  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Не съм. Срамлива съм Blush
Виж целия пост
# 13
Не съм влизала.Срам ме е.Но в нета съм разглеждала и ппознавам горе-долу артикулите.
Виж целия пост
# 14
Влизам, да и съм купувала не виждам нищо срамно в това и винаги ми е било странно защо повечето такива магазини са с огледални стъкла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия