Какъв парфюм носите през есента?

  • 5 961
  • 80
Споделете какъв е вашият есенен аромат. Сега съм в процес на избор, но все по летните миризми ме тегли.  Laughing
Виж целия пост
# 1
MAX MARA
Виж целия пост
# 2
Още не съм решила, но май ще взема стария Must на Картие, MAX MARA също е много хубав. Влече ме към сладките, по-плътни миризми.
Виж целия пост
# 3
Аз ще си остана на BE DELICIOUS - DKNY. Не подбирам парфюмите според сезона, а според това кой ми понася. Има много, които ми харесват, но като си сложа от тях и ми призлява.
Обаче MAX MARA никак не е лош.
Виж целия пост
# 4
Trussardi Donna Fresh-синият
Виж целия пост
# 5
  Davidoff, макар че с голямо удоволствие бих го сменила с някой друг, защото взе леко да ми омръзва! Онзи лилавият на Lanvin ще да е следващият ми  Thinking
Виж целия пост
# 6
Без връзка със сезона- просто съм на такава вълна (леко ретро)- 5th Avenue -Elizabeth Arden, чат пат ENVY и един парфюм на Нина Ричи, ама забравих как се казва Embarassed
Виж целия пост
# 7
В събота си купих CODE na Armani Peace
Виж целия пост
# 8
Какъвто и лятото.
Виж целия пост
# 9
Сега ( т.е.тази есен ) съм с ADDICT на Диор ( тъмносиният ) и го редувам с червеният Долче & Габана  Flutter
Виж целия пост
# 10
bowuu
Виж целия пост
# 11
Някой по-лек, да не ми тежи в чантата. Wink
Виж целия пост
# 12
От известно време насам- "Serpentine" на  Roberto Cavalli, като че ли ми идва доста сладък обаче и забелязвам, че се завръщам към доста приятния и ненатрапчив аромат на Nina Ricci и "Premier Jour"  Peace
Виж целия пост
# 13
Току-що си поръчах този тестер от www.megashop.bg,  страшно ми хареса в магазина, надявам се да не ми изпратят някое менте  newsm78
Виж целия пост
# 14


И аз съм с него в момента. Grinning

Незнам дали е есенен, но ми допада.
А имам и още няколко и ги редувам.Не се съобразявам със сезона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия