Каква марка ви е микровелето и за какво основно го използвате?

  • 8 184
  • 157
и най-вече дали не сте си купували микровълнова от тисиемските магазини?
Видях една за 90 лева, немска си е, с грил и с функция за размразяване и започнах да се чудя дали си струва, но немско ми звучи по-добре от чайнииийз.

Основно я ползвам за затопляне, все нямам навика да готвя в нея.
Виж целия пост
# 1
Имам Електролукс,ползвам я за претопляне и по-рядко правя сандвичи с грила.
Виж целия пост
# 2
Самсунг е. Ползваме я предимно за претопляне.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Нео - претоплям храна, пека хапки/шницели - полуфабрикат, сандвичи на грила, за пуканки, затоплям пюретата на Крис, водата му, вода за чая, мляко... Абе това е най-използвания уред май. Laughing
Виж целия пост
# 4
Делонги. Топля, замразявам, задушавам зеленчуци.
Виж целия пост
# 5
PROLUX е моята и я ползвам за всичко ... готвя, варя вода, картофи, стоплям, пека, размразявам ... всичко май .. ааа, само яйца не варя вътре, че веднъж ме омазаха цялата като гръмнаха ...  Laughing
Виж целия пост
# 6
Самсунг е. Ползваме я предимно за претопляне.  Rolling Eyes
Също.
Виж целия пост
# 7
Самсунг.Размразявам,сандвичи и най-често за претопляне.Немска звучи добре,аз бих я взела. Peace
Виж целия пост
# 8
Самсунг. Предимно притоплям и по - рядко размразявам. Никога не готвя в нея.
Виж целия пост
# 9
Самсунг. Използвам я основно за претопляне. Другото което й ползвам най-редовно е часовника.
Виж целия пост
# 10
Electolux. Ползвам я основно за претопляне на храна, затопляне на вода за чай и печене на ядки. Рядко правя сандвичи на грила, а единственото, което "готвя" в нея са картофи. Знам, че не я използвам пълноценно, но и така ми върши добра работа Simple Smile
Виж целия пост
# 11
"AYKO". Използвам я основно за претопляне и за пуканки. Веднъж опитах да готвя, но не ми хареса какво се получи, така че в най-лошия случай /ако нямам време/ може да приготвя прим. гювечета /ако то се води за готвено ястие/.
Виж целия пост
# 12
ЕЛИТ. За претопляне,размразяване,сандвичи.....................май това е
Виж целия пост
# 13
LG за затопляне, рядко за размразяване и  по-често за сандвичи.
Виж целия пост
# 14
и най-вече дали не сте си купували микровълнова от тисиемските магазини?
Видях една за 90 лева, немска си е, с грил и с функция за размразяване и започнах да се чудя дали си струва, но немско ми звучи по-добре от чайнииийз.

Основно я ползвам за затопляне, все нямам навика да готвя в нея.

Мисля, че беше Самсунг. Основното ползване е за кафе Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия