Искам да знам ако аз съм болна това ще навреди ли на Бебо?

  • 1 215
  • 21
Мами искам да питам  ако аз съм болна това ще навреди ли на Бебо.
Виж целия пост
# 1
стига да не се стига до антибиотици НЕ  bouquet
Виж целия пост
# 2
не само антибиотиците са проблем - има и други лекарства, които не бива да се взимат, но за това най-добре може да ти каже гинеколога.
Виж целия пост
# 3
Зависи от какво си болна newsm78. Във всички случаи взимай лекарства само след консултация с лекар Peace
Виж целия пост
# 4
Зависи от какво си болна newsm78. Във всички случаи взимай лекарства само след кансултация с лекар Peace
Абсолютно Peace никакво самолечение Wink
Виж целия пост
# 5
много е постен въпрос... всъщност детенцето родено ли е или е още в корема на мама. Какво е забоялването? Какви са лекарствата? А кърмиш ли?
Виж целия пост
# 6
 
много е постен въпрос... всъщност детенцето родено ли е или е още в корема на мама. Какво е заболяването? Какви са лекарствата? А кърмиш ли?

Бебо още в на мама коремчето. Някъкъв вирус е незнам точно какъв е  
Виж целия пост
# 7
И мен ме хвана вируса преди 4-5 дни,но се оправих с чайчета и чайчета от лайка и много лимони.За носа нищо не съм си слагала,но слава богу температура нямах.
Пий много чай и си лягай !
Успешно оздравяване   bouquet
Виж целия пост
# 8
За нос-СТЕРИМАР,впръсква се.Това е съвсем безобидна соелна води4ка ,използава се и за бебенца;)
Виж целия пост
# 9
Бабини лекове и хомеопатия са подходящи за лечение на бременни.
Виж целия пост
# 10
Ами не съм много съгласна за бабините лекове, че са подходящи. Например - противопоказно ти е всякакво напарване /дори и на краката/. Имам позната, която предизвика /по погрешка/ спонтанен аборт със греяно вино. Въпреки, че съм фенка на самолечението и усилено го практикувам  Mr. Green мисля, че ако не си добре е редно да отидеш на лекар. "пипнала съм вирус" какво означава? Имам само сополи. Или повръщам или имам разтройство. Мисля, че ако идеш на лекар ще ти обяснят как да реагираш ако вдигнеш температура и т.н.
Виж целия пост
# 11
Два пъти боледувах по време на бременността,лекувах се с парацетамол,капки за нос и ефизол.Толкоз  Mr. Green,друго не дадоха  Mr. Green,ама няма страшно за бебо,стига да е само някакъв вирус.
Виж целия пост
# 12
А при първи симптоми на настинка може ли да се пие витамин С и прахчета като Fervex и Coldrex?  newsm78
Виж целия пост
# 13
Бременна си все пак, иди на лекар.
Виж целия пост
# 14
стига да не се стига до антибиотици НЕ  bouquet

  Peace  Скорошно оздравяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия