Колко най-дълго сте си мълчали с партньора след скарване?

  • 5 445
  • 125
Интересно ми е. Час, ден, седмица, две?
 Thinking
Че сега съм се заинатила.
И си мълча.
Обещала съм си да си мълча дълго. Ама нещо хич не ми се отдава.
Виж целия пост
# 1
охо тук мен ме няма не мога и две минути да мълча ще се побъркам,виж аз съм по грандиозните скандали и след две минути "ни лук ял ни лук мирисал" Grinning
Виж целия пост
# 2
С предишния - 2 месеца; още се чудя на тъпия си акъл защо го чаках толкоз и му проговорих накрая  newsm78
С настоящия - най-много няколко часа, ако сме се скарали вечерта и трябва да преспим, за да ни мине; иначе той е изключително интелигентен човек и можем да обсъдим всеки проблем без да се правм на интересни /той е доста по-разумен от мен, вероятно защото е 15 години по-голям/
Повече не мога да кажа - имала съм само две връзки  Blush
Виж целия пост
# 3
Ааа, не мога да си мълча аз. То не сме и имали чак толкова голям скандал, че да продължа да се сърдя и след него. Те мъжете от намеци не разбират. Колкото повече си мълчиш, толкова повече не те разбира, повярвай ми. По-добре да си говорите - така поне ще си знаете позициите.
Виж целия пост
# 4
Много ми е трудно да мълча. Но изкарвам около седмица. Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
хич не ме бива да се цупя. не мога да заспя, докато сме скарани, а той, човекът, сложи ли си главата на възглавницата - заспива си, колкото и да сме скарани. навремето се извинявах, даже и да не се чувствам виновна - само и само да не ми се сърди.

иначе, много ме впечатли мерил стрийп в `къщата на духовете` - когато мъжът й (джеръми айрънс) я удари, и тя - само го погледна, и каза: `повече никога няма да ти проговоря`. и го направи. страхотно!
Виж целия пост
# 6
Срам ме е да кажа, много дълго.  Embarassed Бях си поставила за цел да го променя и успях. Обаче след няколко сръдни.
Виж целия пост
# 7
С бившия 1 седмица - разделихме се след този случаи. Поводът беше адски тъп, но беше капката, която преля чашата.

С настоящия - цупила съм се няколко дни, обаче той беше извън БГ и не беше много явно  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Цитат
много ме впечатли мерил стрийп в `къщата на духовете` - когато мъжът й (джеръми айрънс) я удари, и тя - само го погледна, и каза: `повече никога няма да ти проговоря`
Когато бившият ми съпруг ме удари за пръв и последен път, му казах точно това /без да съм гледала филма/, и това беше краят за мен, въпреки че му говорех след това, но само "служебно"
Виж целия пост
# 9
Не си мълчим.След 5 мин. максимум се опитваме да разберем причината поради която сме скарани, всеки изтъква доводи, единия от двамата се извинява (това не винаги), а ако се инатим и 2-мата и си държим на своето, спираме да говорим по тази тема.
Но не си мълчим Mr. Green!
Виж целия пост
# 10
Все се заричам и все нищо не правя, само вдигам пушилка и след по- малко от 10-15 мин. говоря /ама малко троснато в началото Blush/
Виж целия пост
# 11
2- 3 дена, че май спах и в другата стая от инат. Сега не мога да си спомня за какво, ама разбира се той беше виновен  Mr. Green.
Както е писала обаче ДЕ ВАня - файда няма и той ще мълчи с тебе, ама няма да разбере за какво толкоз мълчиш. Един скандал върши по-добра работа в общия случай  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Няколко дни, не помня точно колко  newsm78
Виж целия пост
# 13
Най-много една ве4ер и на сутринта ве4е си говорим все едно нищо не е станало.
Виж целия пост
# 14
Беше много сериозно, преди някъде десетина дена. ooooh!
Точно един ден мълчание, нарушен от него. Не съм от жените, които за щяло-нещяло се цупят или вдигат биг скендъл, затова той разчупи първи мълчанието ми.
за мене този ден беше истинско мъчение, вярвайте ми.
За първи път не му призвъннах да се полигавим по телефона с дежурното"ко праааййш, муцееее".
Но резултат имаше. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия