Колко бързо мина юношеството....?!

  • 615
  • 10
Скоро имахме събиран на класа от гимназията и забелязах, как всички вече сме станали завършени мъже и жени, та се чудех кога преминахме от тийн(бунтарски) вид в делови хора. Въпроса ми е кога забелязахте, че вече сте истинска жена, е не развиващ се, изнервен юноша?И какви бяха окончателните промени
Виж целия пост
# 1
Не се виждам в графата "делови хора". Още съм на същите кила, със същата коса, все още нямам акне  Party и харесвам същите дрехи. Не съм мръднала, ни на акъл, ни на външност (според свидетели  Mr. Green). Само да не забравям да не се хиля, заради пачия крак.  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
ммм, ами аз не съм ходила на такива сбирки
предполагам не искам да .... се обяснявам
аз съм се променила неузнаваемо.
не толкова външно , колкото по пътя, който извървях.
от даскалото имам няколко приятелки , с които евентуално някога се виждаме
( и пишем), но .. друго не ми требе.


забелязах, че съм истинска жена 2001ва.
преди това все бях объркана какво съм.
Виж целия пост
# 3
Не знам, аз още не се чувствам за "завършена" жена. Още нямам 25, може би затова, но пък може и затова, че все още не съм станала майка.
Виж целия пост
# 4
Ами там е работата, че аз все още се чувствам на моменти като юноша с изключение на това, че вече съм по-отговорна! Joy
Виж целия пост
# 5
Аз пък се чувствам различно в различните ситуации. Когато храня, къпя, възпитавам(както мога) своята дъщеря се чувствам вече жена. Но когато се караме като малки деца с мъжа ми, или излизам с приятелки по дискотеки, или обикалям магазини за "точно този панталон, който много, ама много ми трябва" се чувствам като тинейджър. Все пак успявам да балансирам и смятам, че се справям добре. Всъщност не искам да порастна Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Скоро имахме събиран на класа от гимназията и забелязах, как всички вече сме станали завършени мъже и жени, та се чудех кога преминахме от тийн(бунтарски) вид в делови хора. Въпроса ми е кога забелязахте, че вече сте истинска жена, е не развиващ се, изнервен юноша?И какви бяха окончателните промени
Не се имам за делова жена. WinkНе сме се събирали с класа ,защото няма кой да ни организира ooooh!
 Но срещам мои съученици от време на време из града.Все същите са си . Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Тоничка, нещо такова щях да напиша и аз Wink. Когато съм с малката се чувствам по-улегнала жена, но в събота вечер, в дискотеката, ставам отново на 16 г. Joy.
Виж целия пост
# 8
Не съм ходила на срещи на випуска,но се виждам,макар и рядко с мои бивши съученици,с които си останахме добри приятели Simple Smile
Мога да споделя мнение,че приятелките ми,които вече имат дечица определено изглеждат по-улегнали,по-женствени и много хубави.Сякаш самото излъчване е по-магнетично и обаятелно Grinning
За себе си-не мисля,че съм завършена личност,може би след още 10-15 години(по моите си критерии),все още съм ''пожар в трюма'',но съм станала и по-съпричастна,по-чувствителна,по-отговорна...Външно също повече се харесвам Flutter
Виж целия пост
# 9
...та се чудех кога преминахме от тийн(бунтарски) вид в делови хора...

Не се виждам като такава.Отговорностите ми са повече,но...само дотук.Нищо друго не се е променило.
Виж целия пост
# 10
Аз съм някакво средно положение newsm78 Още не мога да се възприема като истинска жена,въпреки всичките му там неща, които вървят с женствеността. Все още искам да си нося грозните дрехи, не искам да се гримирам и не обичам разните му там кремчета и искам да съм рошава.Обаче от друга страна заради работата трябва да се обличам делово и да се държа пораснало прилично Rolling Eyes Мисля си, че  с амбициите, които нещо ме гонят напоследък, до около година ще съм се превърнала в делова и официална за ужас на мъжа ми, а в събота ще си нося камуфлажните панталони...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия