кога започнахте с конфитюрите и сладката?

  • 1 558
  • 37
Емко е на 1г. и 2м. и онзи ден изяде няколко залчета с конфитюр от касис. Достатъчна ли е възрастта му за подобен вид закуски или да изчакам още?
Виж целия пост
# 1
Стефани е на 1год.и 4мес. и още не съм й давала сладка и конфитюри или въобще каквото и да е съдържащо захар.В конфитюрите има прекалено много захар,пък и не виждам нещо полезно в тях.Скоро няма да дам.
Виж целия пост
# 2
Онзи ден дадох малко от десерта от кухнята - кисело мляко с бисквити и конфитюр - и това й беше първото ядене. На 1 год и 11 месеца е.
Виж целия пост
# 3
Още не съм започнала да давам сладки и конфитюри-и не виждам защо да започвам(като знам колко захар имат)
Виж целия пост
# 4
Синът ми е почти на 3 и чак сега почнах да му давам.
Виж целия пост
# 5
Онзи ден дадох малко от десерта от кухнята - кисело мляко с бисквити и конфитюр - и това й беше първото ядене. На 1 год и 11 месеца е.
И при нас имаше същия десерт - изядох го АЗ с голямо удоволствие (сложих си и мюсли, че беше доста редичко)  Mr. Green
Сега сериозно - не го дадох на детето (1г.4м) точно заради конфитюра - не мога да разбера защо на толкова малки дечица решиха точно това да дават  Close То какво полезно има в тях? По-добре да изяде детето половин ябълка, отколкото сладко или конфитюр  Peace
Виж целия пост
# 6
Моят син е на 2г.1м. и още не съм дала.Забелязвам, че вече започва да си сформира собствен вкус, отказва някои храни.За това ще задържа даването на сладка, няма защо да открива все още, че има такива сладости-има време!
Виж целия пост
# 7
както и шоколада, няма да давам докато поне до 3 години, ако зависи само от мен никога
Виж целия пост
# 8
Не съм давала още.
Виж целия пост
# 9
Аз също не съм давала още. Не че не съм пробвала, в смисъл позволявала съм да "опита" от сладкото на баба си, когато сме на гости. Обаче, за моя радост, той не си пада по много сладките неща.
Иначе, смятам, че след 2,5--3 годинки може да се вкуса подобна сладост.
Все още ви е рано, според мен. Peace
Виж целия пост
# 10
много рядко давам  сладко или конфитюр на Хриси.Тя го яде предимно с бухти и мекици,но това е много рядко.За първи път й дадох на 1,7м.
Виж целия пост
# 11
аз пък от около година давам за закуска понякога филийка с шипков мармалад.
Виж целия пост
# 12
Не съм започнала, няма и да започвам засега. След три годинки - мед. Иначе прекалено много захар има  сладката и нищо друго полезно, няма никакъв смисъл от тях, даже са вредни  Stop
Виж целия пост
# 13
Не съм започнала, няма и да започвам засега. След три годинки - мед. Иначе прекалено много захар има  сладката и нищо друго полезно, няма никакъв смисъл от тях, даже са вредни  Stop
напълно подкрепям!
Виж целия пост
# 14
Аз май съм започнала  Thinking. Понякога яде кроасан със сладко в него, но не й харесва и дава сладкото на мен  Grinning Опитвала е палачинка със сладко, но не е очарована. Предпочитам да давам мед, така и така вече е захранена с него. Но и това избягвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия