Dedo pop при Лора Крумова-гледайте сега...

  • 1 370
  • 15
Ами това е!
Виж целия пост
# 1
А кой от двамата е newsm78
Виж целия пост
# 2
хихи, сега гледам 'развалянето' на магията Laughing
Виж целия пост
# 3
Църковна такса за разваляне на магия  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 4

Май по-младия.
Виж целия пост
# 5

Мчи той убавец бе Flutter
Виж целия пост
# 6
Дедо поп е по-младия от двамата.
Виж целия пост
# 7
Дедо поп е пич, ако другите свещеници бяха като него(и не визирам само външния вид Mr. Green) щеше да има повече вярващи Grinning
Виж целия пост
# 8
Дедо поп е пич, ако другите свещеници бяха като него(и не визирам само външния вид Mr. Green) щеше да има повече вярващи Grinning
Съгласна!
dedo pop е по-младият !
Виж целия пост
# 9
за какво говорят, кажете за работещите  Praynig
Виж целия пост
# 10
за какво говорят, кажете за работещите  Praynig
Лора ги пита за това, не е ли странно свещеници да имат форум и дали се проповядва религия чрез нета. Имаше репортаж и за някакъв свещеник-Гелеменов май беше, който с такса от 22 лв. и някой друг кг. продукти-захар, винце и прочие, разваля магии, коментари след репортажа-това беше в общи линии.
Виж целия пост
# 11
10x   bouquet
Виж целия пост
# 12

 Никой ли не се сети да го снима с телефона (от ТВ-то) и да го цопне тук после, да го видим всички?  Embarassed

Особено, след като разбрах, че
Дедо поп е пич, ако другите свещеници бяха като него.......

ми стана интересно  Blush
Виж целия пост
# 13
Дами, не се подвеждайте по вида ми. На живо съм още по-опасен, на чара ми трудно се устоява (ами като няма кой да ме похвали, аз сам си го правя).
Обаче темата която ми казаха преди предаването нещо се размина, щяхме да говорим за интернет и проповедта, пък в един момент показаха Георги Гелеменов (тук няма да коментирам) и освен това другия гост в студиото не беше този, за който ми казаха.  И моля за извинение, че не успях да спомена за този прекрасен форум.
Виж целия пост
# 14
Дедо попе, пусни една снимка на Бубето,че не можа д те гледа и умира от любопитство вече!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия