Изсъхнал козунак

  • 5 384
  • 8
Имам един стар козунак. Какво да го правя,  освен да го изхвърля, разбира се! Някакви идеи? Вие сте много креативни, все ще измислите нещо!
Виж целия пост
# 1
Нарязваш  го на филийки и го правиш както пържени филийки с яйца .
Става много вкусно. Peace
Виж целия пост
# 2
Нарязваш го на филии,нареждаш в намаслена тава и заливаш със смес от прясно мляко ,яйца и захар.Печеш до зачервяване.Абе,както макарони на фурна.Вкусно е.
Виж целия пост
# 3
Правиш смес за крем-карамел, карамелизираш в тавата захар, отгоре нареждаш филиите козунак (става и с кроасани), заливаш със сместта и печеш на водна баня. Става нещо като торта, вкусно е.
Виж целия пост
# 4
Нарязваш го на филии,нареждаш в намаслена тава и заливаш със смес от прясно мляко ,яйца и захар.Печеш до зачервяване.Абе,както макарони на фурна.Вкусно е.
Това ми е любимата рецепта за след Великден! Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз го нарязвам нс филийки, мажа ги с маргарин и ги запичам на грила. После за по-сладко може и да ги намажа с мед. Стават муци  Laughing
Виж целия пост
# 6
Правиш смес за крем-карамел, карамелизираш в тавата захар, отгоре нареждаш филиите козунак (става и с кроасани), заливаш със сместта и печеш на водна баня. Става нещо като торта, вкусно е.
Аз го правя по същия начин Peace
Виж целия пост
# 7
Много ценни идейки, благодаря!
Виж целия пост
# 8
Нареждаш филиите в тава, напръскваш леко с мляко. Намазваш ги с крем Оле (ванилия) на Д-р Йоткер. Пак редиш филии, пръскаш с мляко и мажеш. Можеш да включиш и някакъв сочен плод - круша, праскова от компот, ананас.... Слагаш за няколко часа в хладилника  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия