Още за захранването

  • 443
  • 6
Преди малко намерих това и реших да изразя негативното си мнение относно тази тема!
Мисля,че не може и не е редно да има толкова голямо разминаване по въпроса със захранването на бебетата  #Cussing out Как може в един сайт с такова заглавие да се публикуват такива остарели схващания   doh
Понеже аз съм ЗА късното захранване се извинявам за израза "остарели схващания" на всички майки,които избират ранното захранване  smihesorry
Виж целия пост
# 1
 Shocked  Много гадно, пак схемата за ранно захранване Sick
 Четейки препоръките за захранване, разбрах, че  на 6 месеца детето може да посещава детска кухня, а след годинката  набива какво ли не и за кърмене и дума не може да става Confused  Погледнах съветите за отбиване за справка: мдаам, пристягане на гърдите, а пък и лекарят ще даде някоя друга хормонална инжекцийка Tired
   Хайде да пишем отзиви за статията - може имена като СЗО и Уницеф (за ЛЛЛ явно не са чували) да им прозвучат авторитетно Rolling Eyes
 
Виж целия пост
# 2
Четейки по диагонал - това са директни цитати от д-р Спок, нищо ново под слънцето.
Виж целия пост
# 3
Напрви ми впечатление,че в тази статия не майката,а лекаря захранва бебето.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Не само остарели, но и опасни. Особено това за рохките бъркани яйца след 9-я месец. Дори според нашите педиатри белтъка на яйцата се оставя за след 1-та година.
Виж целия пост
# 5
Направи ми впечатление,че в тази статия не майката,а лекаря захранва бебето.  Rolling Eyes
thumbsup ами да за всичко се пита лекаря те бебетата докторите ги гледат   smile3538
Виж целия пост
# 6
Четейки по диагонал - това са директни цитати от д-р Спок, нищо ново под слънцето.

Точно. Спок_прераzкаz с елементи на раzсъждение. Все пак добре, че са пропуснали zахранването с портокалов сок като начало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия