кога ви остава време за секс

  • 3 960
  • 60
питам защото при нас става дефицит и то по моя вина-като приспя  сина ми  в 9-9 30 и съм труп мъжа ми е кисел и въобще
Виж целия пост
# 1
Кой е казал,че само вечер може....  smile3521
Виж целия пост
# 2
Ами ако включиш мъжа си повече в отглеждането на вашето дете, може би няма да си труп и ще ти се иска да се любите. А той вместо да се цупи, що не помисли малко  Close
Виж целия пост
# 3
питам защото при нас става дефицит и то по моя вина...
Място за вина тук не бива да има!Не си уморена и капнала от почивка и мързелуване,нали? ThinkingТрябва най-вече разбиране да има от двете страни ...а време все ще се намери при добро желание Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Най-добре при смяната на лятното със зимно астрономическо време.

Извинявай.
Опитай да не приспиваш бебчо с дрехи за сън,така като го приспиш, ще трябва да станеш да се съблечеш, а като вече си станала-марш в банята за един душ и готово-вече си се разсънила.
Ужасно е, че трябва да се дават указания по тази тема... а, преди ...
Виж целия пост
# 6
Предимно сутрин, преди да станем от леглото.
Виж целия пост
# 7
питам защото при нас става дефицит и то по моя вина-като приспя  сина ми  в 9-9 30 и съм труп мъжа ми е кисел и въобще
И аз съм труп. Затова, когато "трябва", го приспива той. Доста честичко му се налага обаче, но той не възразява. Laughing
Виж целия пост
# 8
Спокойно, ще си нагодиш режима. Първия месец аз заспивах  права , докато кърмя и във всеки един момент и то при положение, че имах бебе мечта, което спеше цяла нощ непробудно до 9 сутринта. В следствие на това секса го бяхме ограничили до 2-3 пъти седмично. После свикнах и вече намираме повече време, по-често сутрин след като сме нахранили събуденото бебе. А като почнахме да я оставяме за 1-2 дена на баба и пък сме като отвързани. Няма страшно, така или иначе няма да се уморяваш по-малко, но ще намериш време и за това.
Виж целия пост
# 9
и сутрин и вечер,когато и да е,стига да сме усамотени /случвало се е и през деня/.Стига да имаш желание Wink
Виж целия пост
# 10
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes
Peace Peace
Таткото докато приспи мъника, ти в банята.
Виж целия пост
# 11
питам защото при нас става дефицит и то по моя вина-като приспя  сина ми  в 9-9 30 и съм труп мъжа ми е кисел и въобще
Уф, често и при нас е така  Confused За любимия на мъжа ми сутрешен секс пък изобщо да не говорим... И все пак- намираме време  Grinning
Виж целия пост
# 12
В повечето случаи вчер, след като малката заспи. Оправям я и я слагам в леглото и бегом в банята, а тати остава със задачата да я приспи докато се върна, че иначе..... заспивам.
Виж целия пост
# 13
Винаги има време за секс. smile3508 luvbed
Виж целия пост
# 14
аз гледам да се измъквам обикновенно че нещо нямам настроение - още ме държи както се казва  Whistling , ама на няколко пъти неможах да се размина  Mr. Green , иначе време има мнооого , само да има кой да иска  Crazy , даже щерката се усеща ако вземе да ми се натиска татко и и си отива в стаята да си играе - след половин час ни се вясва и ни пита нагушкали ли сме се  hahaha Joy , при което мен ме хваща малко срам - а баща и хич - явно на него се е метнала  Mr. Green
Виж целия пост
# 15
Имаме  време за всичко ...... Flutter
Виж целия пост
# 16
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes
newsm10
Обикновено вечер,като преспя малката.
Виж целия пост
# 17
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes

Абсолютно Peace
Виж целия пост
# 18
    Уффф ,така бяхме и ние когато ни бяха малки децата. Сега са на 12г. и 8г. и трудно се скатаваме от тях. Та затова през обедната почивка бегом в къщи.Кодовото име е хайде да хапнем   Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 19
Ние сме почти в началото на съвместния живот и почти всяка вечер има време за секс! Peace
Виж целия пост
# 20
Ами вечер след вечеря пращам я в детската стая да ми нарисува рисунка или просто да си поиграе, а сутрин нещо не съм настроена на тази вълна покрай еуфорията за приготвяне на детето и т.н., малко съм поспалива и времето ми идва късо
Виж целия пост
# 21
Обикновено вечер и аз съм скапана - още повече, че напоследък малкия заспива към 23.30, че и по-късно. И след като го приспя единствено , което искам е да седна малко пред телевизора или компютъра на спокойствие. Затова напоследък изместихме секса следобед докато сина ни спи. А също и когато го оставим на баби дядо разбира се. Embarassed
Виж целия пост
# 22
Има ли мерак,време ВИНАГИ се намира!!!
Виж целия пост
# 23
Има ли мерак,време ВИНАГИ се намира!!!

Така е! Flutter
Виж целия пост
# 24
Има ли мерак,време ВИНАГИ се намира!!!

Така е! Flutter
а-а
Виж целия пост
# 25
Време си имаме достатъчно.НА обяд ако е преz уикенда, малката като zаспи, или вечЕр.Но иначЕ се случВа и преz другото време ако се е zаиграла.Или ако баба й или някой друг който ние  на гости я иzведе до детската площадка. ШИмаме желание и zа сутрешен секс, но тогава обикновено се будим с малката и няма как.Но мъжа ми обича да идва в кухнята докато правя zакуска и просто да се галим и "раzпалваме" докъм обяд,когато малката легне да спи и тогава...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 26
вечер заспивам бързо,но сутрин обчам така да се събуждам.Добре че мъника спи до късно и имаме време.
През седмицата татито го води на ясла а акто се върне аз вече го чакам разсънена:)
Виж целия пост
# 27
Понякога.......
Виж целия пост
# 28
Вечер съм като пребита,дори и през деня да са се зародили някакви мераци,вечер тотално ме напускат. Embarassed
Най-активна съм в средата и в края на месеца(по обясними причини),а мъжът ми скача до небето!!! smile3508
Сутрин няма кога,изхвърча като тапа от нас,вечно се е успал за работа Joy
Събота и неделя също ходи на работа,та вече се замислям дали да не потърся някой заместник newsm62
Виж целия пост
# 29
Трябва да си го намираме,а не да се стремим да ни остава такова!
Ама като си имаш желание....... Crazy
Виж целия пост
# 30
Моят мъж през деня го няма,така че сексът е обикновено вечер.Голяма скука,ама какво да се прави newsm78
Виж целия пост
# 31
Моят мъж през деня го няма,така че сексът е обикновено вечер.Голяма скука,ама какво да се прави newsm78
И при мен е така. За сега Mr. Green но най-готино ми е следобяд, но много рядко ни остава време тогава.
Виж целия пост
# 32
Чак пък да няма време newsm78...,не го разбирам това Naughty,желанието му е майката Peace
Виж целия пост
# 33
Сутрин или късно вечер,когато заспят децата.Нашите са много подвижни,вече разбират,говорят(да са живи и здрави).
Виж целия пост
# 34
Когато имаме желание! Laughing Sunglasses
Виж целия пост
# 35
Когато имаме желание! Laughing Sunglasses
Има ли желание ,ще се намери и време
Виж целия пост
# 36
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes
много добре казано
Виж целия пост
# 37
ами пради факта 4е моя мъж работи извън града и се пребира на 10 дена за по 3 или 4,то през тези дни си наваксваме .та за това нямаме определено време,об6то взето през цялото деноно6тое Mr. Green
Виж целия пост
# 38
ve4er kogato malkiat zaspi.spokoino mojem da se otdadem na strastite.i bez tova sas saprugat mi si liagame kam poluno6t.
Виж целия пост
# 39
докато малката спи
Виж целия пост
# 40
И аз мисля, че ако има желание - винаги може. Умората и стресът също са фактори, но сексуалното желание може набързо да ги прогони, а както знаем сексът ги лекува успешно. Laughing
Виж целия пост
# 41
Не времето е проблема,а желанието. Wink
Виж целия пост
# 42
Определено опира до желание:) Кагота не сме каталясали, преуморени и зациклили в ежедневни проблемчета, успяваме да си намерим начин:)
Виж целия пост
# 43
Ами вече почти не ни остава от работа  Sad ама то май ние сами сме си виновни като поставаме на първо място работа Sad. Иначе секс основно през почивнитв дни, рядко намираме време през седмицата Crazy 
Виж целия пост
# 44
О-о-о за това винаги има време  Wink
Виж целия пост
# 45
Вечер като си легнем!
Виж целия пост
# 46
сутрин, на обед, вечер - стига да си е в къщи и да не е бил дежурен предната вечер.
Виж целия пост
# 47
Правенето на секс по време на брака е като вземането на лекарство.
Първата седмица се взема по три пъти на ден.
След това по веднъж на ден още една седмица.
После по веднъж на всеки три или четири дни, до изчезване на симптомите.

Питър де Врийс
Виж целия пост
# 48
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes

Абсолютно. Винаги се намира време. Heart Eyes
Виж целия пост
# 49
Когато няма деца около нас.
Виж целия пост
# 50
Честно казано когато има възможност.Ако успея да приспя малкия преди баща му GrinningА най-обичам почивните дни следобяд като заспи малкия имаме 1 час на разположение.
Виж целия пост
# 51
Когато няма деца около нас.


и аз така или когато заспят.Абе и др помещения на кухнята кято ни прихване  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 52
и сутрин и вечер,когато и да е,стига да сме усамотени /случвало се е и през деня/.Стига да имаш желание Wink

желание му е майката  Peace
Виж целия пост
# 53
Откровенно казано в първите 2 месеца правихме секс, но колкото да не е без хич.Умората ми беше толкова натрупана, че не ми беше до нищо.
След това нещата се нормализираха, благодарение на това че мъжа ми се включва в грижите за малката.Така успявам да отделя сили и време за удоволствия Mr. Green
Виж целия пост
# 54
През ноща.
Виж целия пост
# 55
Да, хубаво е се поемат ангажиментите и от двете страни, особено за децата  Wink
Че да няма после  Shocked и  Tired
Виж целия пост
# 56
Не ми остава много време....пък и желанието напоследък никакво го няма Confused.
Виж целия пост
# 57
Има ли мерак,време ВИНАГИ се намира!!!

Така е! Flutter
Виж целия пост
# 58
Предимно сутрин, преди да станем от леглото.

 Crazy ммдаа
Виж целия пост
# 59
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes

Абсолютно. Винаги се намира време. Heart Eyes

Иначе в короннен номер ни се е превърнало напоследък някъде посред нощ, когато всички спят и двамата се събудим едновременно по някакъв повод ....  newsm03 newsm03
Виж целия пост
# 60
Когато имаш желание, винаги намираш време! А времето никога не стига.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия