Плазмен телевизор - какъв????

  • 1 727
  • 18
Хора,искаме да си купим такъв,ама в момента на пазара са толкова много марки,кой от кой по-скъп.....Давайте съвет,какво се гледа,/освен цената разбира се  Mr. Green/,какви са критериите newsm78

И разбира се да не е безумно скъп,че покрай ремонта съвсем се охарчихме Crazy Crazy
Виж целия пост
# 1
Айде бе хора,никой ли няма да ми каже нещо Sad
Виж целия пост
# 2
Виж тук- най-доброто, което съм чел досега.

http://forum.setcom.bg/index.php/topic,22184.0.html
Виж целия пост
# 3
LCD е по-добре от плазма определено. Вие колко инча искате да си вземете?
Виж целия пост
# 4
определено за мен, а и за по- запознатите като мъжа ми най- добро си остава класиката Sony, но тя си знае и цената Wink, а не си мислете, че плазма и ЛСД е едно и също, по- добре дайте малко повече пари, но вземете ЛСД, отколкото после да ви болят главите Peace
Виж целия пост
# 5
ЛСД-то вади най-лош образ и на този етап не си заслужава парите.
Виж целия пост
# 6
...... отколкото после да ви болят главите Peace
Що ли още не ме боли глава???  Joy

Аз бих ти препоръчала Pioneer, Sony, Samsung - в този ред.
Нашият е Самсунг и до момента нямам забележки, идеален е.
Виж целия пост
# 7
и ние се точим за такъв, ама на промоцийка нещо сега по празниците! дано!
Виж целия пост
# 8
А защо никой не казва нищо за Philips - супер е марката, да не говорим, че миналата година спечели награда за най-добри цветове. Препоръчвам горещо Sony, но ако не можете да си го позволите Philips е идеалният вариант качество - цена!
Виж целия пост
# 9
Тъкмо това щях да пиша, PHILIPS правят телевизори без аналог!  Технологиите: Amby Light, Digital Natural Motion, Pixel Plus 2 HD    
Виж целия пост
# 10
плазмата до година- две сдава багажа, който и управител или собственик на черна техника да попиташ ще ти каже да не си даваш парите за плазма, ако наистина иска да си вземеш качество, не да си отика стоката Peace, ако искате ще питам милото за разликите Peace
Виж целия пост
# 11
ЛСД-то вади най-лош образ и на този етап не си заслужава парите.

за ЛСД има определени инчове за изработка на матриците при които картината е най- добра Peace
Виж целия пост
# 12
Ние също сме пред покупка на ТВ и мъжа ми ей-сега се върна от Технополис- обикалял, разпитвал, проучвал... Спрял се на ЛСД. Плазмите са все огромни и много скъпи. Ние ще купим 32 инча за малко под 2000 лв. (ама на мен пак ми се вижда много  Confused).
Виж целия пост
# 13
Ей,много ви благодаря на всички за мненията Hug

Сега разбирам че плазма и ЛСД, не са едно и също Crazy

Е,малко по-наясно съм какво да търся,благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 14
няма защо, дано сме помогнали, ако имаш нужда от още информация за разликите, викай  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия