ГЛАСУВАНЕ! Мод за милиони! Изберете си един-два!

  • 5 215
  • 136
# 30
Хм, тъй като цялото кърмаческо войнство, включая и априлките (и техните мъже-кърмачи)  Mr. Green сигурно ще гласуват за Бу, пуснах своя глас за Дивиана и Реза  Flutter

е тоз път не позна  Mr. Green

ама  така изобщо не е честно  Crossing Arms

То пък какво ли беше честно от всички гласувания досега  Grinning

ама то изобщо има ли нещо честно тук  Mr. Green


ама  така изобщо не е честно  Crossing Arms

И ти ли искаш да си в анкетата?  Mr. Green


П.С. Добре де, махам я  Crossing Arms



Ши мой ли да степенуваме като в Бигито?Примерно еди кой си с две точки,еди кой си с една  Party ,събралите най малко точки,аут  Grinning и така до двам,ама само ако обещае Бу,че като дойда в Пловдив /колкото пъти мина от там и все за нея си мисля  Mr. Green/ ,че ще ме черпи пуйка  Whistling




Ей сега ще стане ожесточена битка  Mr. Green



Виж целия пост
# 31
Точно сега предполагам, че не съм особено популярна сред априлки Laughing

Напротив, ако някоя априлка не те е знаела, то сега те знае...друг е въпроса колко си и трън в задника  Mr. Green
Виж целия пост
# 32
Дея, ми обади се като идваш в Пловдив, де Grinning
Пуйка ще се постарая да ти спретна, ако ли не - пловдивскофорумска среща с кафенцИ Mr. Green
Виж целия пост
# 33
Дея, ми обади се като идваш в Пловдив, де Grinning
Пуйка ще се постарая да ти спретна, ако ли не - пловдивскофорумска среща с кафенцИ Mr. Green
Ако ще има пуйка да идвам и аз  Flutter
Виж целия пост
# 34
Дея, ми обади се като идваш в Пловдив, де Grinning
Пуйка ще се постарая да ти спретна, ако ли не - пловдивскофорумска среща с кафенцИ Mr. Green
А за мене ни пуйка ни кафе така ли Twisted Evil
Виж целия пост
# 35
A, Хера, тебе колко съм те канила, само ти си знаеш Laughing на кафе, викаш, не се навиваш? Ще ви водя в една сладкарница с какви шоколадови бонбониииии  Crazy

Чакайте сега бре! Глей как ме наскачаха... Вие елате, другото - лесно  Grinning
Виж целия пост
# 36
Дея, ми обади се като идваш в Пловдив, де Grinning
Пуйка ще се постарая да ти спретна, ако ли не - пловдивскофорумска среща с кафенцИ Mr. Green
А за мене ни пуйка ни кафе така ли Twisted Evil
Айде от мен да мине..черпя те с пуйката на Бу  Mr. Green
Виж целия пост
# 37
Хм, далеч съм явно от форуските страсти напоследък  Laughing Нищо, имате 2 опции право на избор, все пак, ако ме разбирате  Mr. Green

Моля, да не се приема като агитация!!!! Това е начин за комуникация с някои хора, още от времето на Априлския пленум  Laughing
Виж целия пост
# 38
Дея, ми обади се като идваш в Пловдив, де Grinning
Пуйка ще се постарая да ти спретна, ако ли не - пловдивскофорумска среща с кафенцИ Mr. Green
А за мене ни пуйка ни кафе така ли Twisted Evil
Айде от мен да мине..черпя те с пуйката на Бу  Mr. Green
А таз пуйка Бу да си я яде Mr. Green хахаха
А щом ще има бонбони и мене ме пишете
Виж целия пост
# 39
на кафе, викаш, не се навиваш? Ще ви водя в една сладкарница с какви шоколадови бонбониииии  Crazy
Какво е туй животно кайвето Crossing Arms Нещо по така...на кокъл дето расте  Mr. Green
Виж целия пост
# 40
A, Хера, тебе колко съм те канила, само ти си знаеш Laughing на кафе, викаш, не се навиваш? Ще ви водя в една сладкарница с какви шоколадови бонбониииии  Crazy

Чакайте сега бре! Глей как ме наскачаха... Вие елате, другото - лесно  Grinning

Тя Мимка е не сериозна,пък да не говорим за Хера  Mr. Green ,малей аз от кога ги карам на Пампорово или Банско да ходим,ама тц не щат,та мен може ме очакваш скоро  Mr. Green ама нИща сладкарница аз,само пицарийки,кръчмички ,дискотеки ,туй онуй  Whistling  Mr. Green
Виж целия пост
# 41
РъЧно правени шоколадови...
Не мога повече, приплюнчих се. Утре ще ходя там.


Виж целия пост
# 42
Ръзно правени шоколадови...
Не мога повече, приплюнчих се. Утре ще ходя там.
Стига ма, потекоха ми лигите  Confused
Виж целия пост
# 43
Ръзно правени шоколадови...
Не мога повече, приплюнчих се. Утре ще ходя там.
Стига се плюнчи щото и аз текнах...откъм лиги де Mr. Green
Ставам щото картофите ще изгоря, чеде ми стои гладно..аз пак у форума..цъ цъ цъ..лоша майка  Twisted Evil
Виж целия пост
# 44
Хера, нали знаеш колко си те обичаме ние АПРИЛКИТЕ? Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия