А хората какво ще си помислят?

  • 2 437
  • 41
Интересувате ли се от това?
Стоя и си мисля тук, как има хора, които са направо зависими и все си повтарят - а хората какво ще кажат. Направо се ръководят само от чуждото мнение. Нямат свобода... Някои дори тъжат само за пред хората, други правят благотворителни акции пак по същата причина, за да ги видят хората. Дори се наричат вярващи християни, само защото хората са такива.
Още какви сте срещали, причини за държание заради хората.
Извинете ме за повторението на думата "хората", но за това ми е темата.
Виж целия пост
# 1
Мен хич не ме интересува какво ще си помислят! Crossing ArmsМразя лицемерието! Naughty
Виж целия пост
# 2
Не мисля, че трябва да ти пука от някого.Неговите мисли нямат значение.Не плащам данък обществено мнение.
Виж целия пост
# 3
Сега всеки ще се избие да казва колко не го интересувало хорското мнение, пък в същност тук е пълно с фалш  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Интересуват ме само тези, които харесвам и на които държа. Останалите да си мислят каквото си искат.
Виж целия пост
# 5
Обществено мнение-след моето погребение!!!
Виж целия пост
# 6
Стоя и си мисля тук, как има хора, които са направо зависими и все си повтарят - а хората какво ще кажат. Направо се ръководят само от чуждото мнение.
защото нямат собствено такова
нямат достатъчно самочувствие, не са сигурни в правотата на преценките си, затова чакат някой "авторитет" /признат от другите за такъв, а нерядко дървен философ/ да даде тон, а те да запеят в хора
тъжно, но е факт
Виж целия пост
# 7
Обществено мнение-след моето погребение!!!

Е, така и баба знае. Щото за умрелите или хубаво, или нищо, нали знаеш  Crazy  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Да интересува ме и винаги се влиая от хорското мнение,но понякога ме е яд на себе си за тази ми черта от характера.
Виж целия пост
# 9
Ами аз специално предпочитам анонимната благотворителност и си изживявам тъгата и вълненията вътрешно, така че вероятно изглеждам по-голям гьонсурат, отколкото съм всъщност.
Не, не ми дреме какво ще си помислят хората в този смисъл, за който питаш. Спазвам обществените норми, защото ги считам за правилни, а не защото ме интересува кой какво ще каже.  
Виж целия пост
# 10
Интересува ме мнението на хората, които обичам и  уважавам. Тяхното мнение е от съществена важност за мен.
Това, че мнението на останалите не е от съществена важност за мен, не означава, че не поздравявам, не се съобразявам, не зачитам другите. Това фалш ли е?
Виж целия пост
# 11
Интересува ме мнението на хората, които обичам и  уважавам. Тяхното мнение е от съществена важност за мен.
Това, че мнението на останалите не е от съществена важност за мен, не означава, че не поздравявам, не се съобразявам, не зачитам другите. Това фалш ли е?

Не. И ти го знаеш. Сигурна съм  Wink
Виж целия пост
# 12
...не, много отдавна престанах да се интерисувам  Peace
Виж целия пост
# 13
Не ме интересува хорското мнение.Аз не живея за хората.Хората постоянно злословят за някого и клюкарстват зад гърбът ти, но чесно казано не ме интересува тяхното мнение, а на близките и приятелите ми.
Виж целия пост
# 14
Сега всеки ще се избие да казва колко не го интересувало хорското мнение, пък в същност тук е пълно с фалш  Mr. Green
Но и ти си права, може да ме заболи от чужди думи, нищо че не ме е еня за човечеца, който евентуално ги казва...  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия