Книгата на Д-р Уилям Сиърс

  • 5 373
  • 9
Здравейте момичета! Натъкнах се на много полезни статии от въпросния автор, включително и в този сайт. Но не мога да намеря книгата му никъде.  newsm78Казва се "Вашето дете. Всичко, което трябва да знаете за вашето дете от раждането до две годишнната му възраст". Моля Ви, ако някой я има и може да ме насочи откъде да си я закупя ще съм му много благодарна. Ако пък имате впечатления от книгата или автора също ще ми е много интересно. Благодаря Ви предварително!!!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ето от тук можеш да си свалиш книгата на руски Grinning
http://www.about-health-care.com/library/books/sears/index.html
За съжаление на български няма нищо преведено от него Sad Не знам дали си попадала и на сайта им - http://www.askdrsears.com/. Там също има огромно количество полезна информация.
Фамилията Сиърс са едни от най-ентусиазираните привърженици на т.нар. привързано родителство Grinning Много интересна бригада са - бащата е педиатър, майката - медицинска сестра и международно сертифициран консултант по кърмене. Имат 8 деца - 7 биологични 3 от които също са педиатри Mr. Green), последното е със синдром на Даун и после си осиновяват още едно момиченце Grinning Така че имат невероятно богат опит от всички гледни точки - и неслучайно са издали над 20 книги за всички аспекти от родителството.
Аз лично много харесвам практичния им, разумен и умерен подход и множеството варианти, които предлагат за различните ситуации Grinning
Виж целия пост
# 2
Наистина страхотни неща пише Сиърс. Засега може да си го поръчаш на английски от www.amazon.com или някой подобен сайт. Иначе може би до година - година и нещо ще  има нещо от него и на български, има вече едно издателство, което е поело нещата, но дотогава не знам дали ще ти е актуална тази книга.
Виж целия пост
# 3
а дали я има електронно и на английски език???
Виж целия пост
# 4
То се е видяло-трябва да се учат езици Embarassed
Виж целия пост
# 5
Hedra, този руски вариант ми излиза на "маймуни'? Имаш ли идея  newsm78
Виж целия пост
# 6
а дали я има електронно и на английски език???

Едва ли, те нещата които са с авторски ги права, по правило ги има все на руски.   Wink
Виж целия пост
# 7
Hedra, този руски вариант ми излиза на "маймуни'? Имаш ли идея  newsm78
При мен е добре - може би нещо шрифтовете да опиташ да смениш?
Виж целия пост
# 8
Hedra, този руски вариант ми излиза на "маймуни'? Имаш ли идея  newsm78
При мен е добре - може би нещо шрифтовете да опиташ да смениш?

Успях най - накрая!!!
Благодаря ти много. Твоите публикации са ми помогнали много. Ние сме недоносени и мога да кажа, че ми помогна да мина от шише на гърда! Възхищавам ти се!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 9
Радвам се, че Яна е щастливо кърмаче Hug Заслугата за това си е твоя - твоята упоритост, желание и воля са причината да се справите с кърменето при толкова трудно начало Heart Eyes А ако нещо, написано от мен, ти е помогнало по пътя, ще ви се радвам още повече Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия