Крадете ли от хотелските стаи?

  • 3 129
  • 64
Има хора, на които това им е хоби. Случвало ли ви се е да си тръгвате от някой хотел с част от обзавеждането - картина от стената, чаша, хавлия или нещо друго? newsm78 Да си го отмъкнете така да се каже...
Виж целия пост
# 1
Да, взех си веднъж една хавлия, но после я изгубих. Явно не е трябвало да  я вземам  Grinning
Виж целия пост
# 2
Не, взимам си само шампоанчето за спомен. Ако не съм го доизхабила.  Grinning
Виж целия пост
# 3
Не!
Не ползвам хавлийте,нито сапуните им и през ум не ми е минавало да си ги присвоя.
Виж целия пост
# 4
тц нищо не вземам Naughty
Виж целия пост
# 5
Глей как се изложих  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Не, най-малкото съм шубе. Даже шампоанчета не взимам (за кво са ми).
Бившият ми приятел си крадеше кърпи от всеки хотел/станция/дупка, където отседне - един вид вместо сувенири. Много се дразнех (за какво, в края на краищата?)
Виж целия пост
# 7
Шампоанчетата не се броят. Спомням си, че някой от известните холивудски звезди си колекционираше халати от хотелите, ама кой беше? newsm78
Виж целия пост
# 8
По принцип не. Ама преди няколко години от един хотел в Дубай, за малко да не си тругна с халата от памучно кадифе... Ама ме  Embarassed И май така се чувствам по добре!
Виж целия пост
# 9
Абсолютно винаги си отмъквам онова мъничко нещо с безопасна игла, няколко кончета и копче. Колко колежки съм спасила от резил с това, че във всяка моя чанта има по едно такова нещичко Laughing
Виж целия пост
# 10
          Сакън, не съм  Naughty... Колкото до шампоаните/балсамите и прочие дреболии - те затова са там и не се брои кражба. Както и листовете за писма, хотелските пликове, шивашки китчета, кибрити, кошници с плодове и т.н.т...
Виж целия пост
# 11
От един хотел в Кушадасъ си откраднах гъбички.
Щото хавлиите бяха недоизсъхнали, недоизгладени...
Чудя се как на някои им харесва тоя джендем.
Виж целия пост
# 12
Абе, Лисо, хората крадат от хотелите картини, тв-та, dvd-та, а ти...гъбички. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
От един хотел си откраднах няколко декоративни молива - много ми харесаха - дълги, шарени, стояха в някаква ваза и много ме изкушиха. Замалко да взема всичките, но свих само 4. И досега се търкалят из шкафовете вкъщи - ще има и внуците ми чак да пишат с тях - все се глася да измеря колко са дълги Laughing.
Виж целия пост
# 14
Не.
Но като ви чета, явно не съм била в толкова готин хотел, че да се изкуша.
Grinning
Виж целия пост
# 15
Не. Само шампоанчетата, сапунчета, тва с копченцата. Най-много тоалетната хартия... и ме е срам:-)Ама тва във времето когато, носните кърпички не бяха толкоз разпространени и човек на път си носеше ценното руло Joy

Признавам обаче 2 свити чашки за текила от "Текилата" в Созопол!  Embarassed Embarassed EmbarassedВ оправдание ще кажа, че ако бях сама нямаше да им се случи случката, но мъжО и "подпийнала" компания ме направиха съучастник. После същите се упражнявахме доста време в ексове с въпросните чашки. Сега са нейде в неизвестност из бездънните свекърски шкафове Joy Joy
Виж целия пост
# 16
Да, веднъж.  Embarassed
Откраднах си една "сребърна" лъжичка от хотела, в който бяхме за сватбената ни нощ.
Нямаше как, исках си спомен и "това с копченцата" или нещо подобно някакси не влизаше в представите ми за такъв. И всъщност като се замисля, даже не ме е срам, че я откраднах тая лъжичка- имам си извинение, поне за себе си.  Simple Smile
Виж целия пост
# 17
Спомням си едно първо мое пътуване до Япония преди 100 години, когато в БГ нямаше нищо.
За пръв път виждах шампоанчета, гребенчета, сапунчета, шапки за баня - бях в екстаз и си ги пестях, за да си ги донеса и да ги подарявам на приятелки!
Бях дете(16г), някои други деца замъкнаха едни дебели бели хавлии, кимоно, но мен ме беше страх да не ме хванат и да се изложа.

После много се разлигавих - по едно време хотели, самолети за нищо ги нямах - стана ми плебейско да ги взимам, вече съм над тия неща  Grinning

Не, не крада. По принцип не крада - от хотели също.
Виж целия пост
# 18
Почти не ми се е случвало защото майка ми е манячка на тема хавлий и в нас имаме купища та по скоро бих оставиля някоя да се отърва  Mr. Green отколкото да взема. Сапуните и шампоаните обикновенно не ми харесват и не ги ползвам .....абе незнам май веднъж един гребен си бях взела за спомен и шапка за баня ама нали тези не се броят така ,че ЧИСТА съм  Joy
Виж целия пост
# 19
Да си призная и аз - само дреболийки, със сантиментална стойност  Embarassed
Виж целия пост
# 20
Не. И сапун не вземам даже. #Crazy
Много дребнаво ми се струва. Mr. Green
Виж целия пост
# 21
Не. Но когато има шампанско за нас, което не сме консумирали си го вземам.
Виж целия пост
# 22
Не нищо
Виж целия пост
# 23
Абсолютно винаги си отмъквам онова мъничко нещо с безопасна игла, няколко кончета и копче. Колко колежки съм спасила от резил с това, че във всяка моя чанта има по едно такова нещичко Laughing
Е то това не се брои. Иначе и аз го прибирам обикновено. И шампоанчетата и сапунчетата, за една приятелка, която си ги събира.
Не крада, не ми е минавало през ума, а и обикновено като съм на хотел някъде едвам успявам да си затворя куфара с моите неща, пък камо ли и от хотела да прибавям "сувенири".
Виж целия пост
# 24
Не съм се сещала да си отмъкна нещо...Разните там сапунчета и шампоанчета не се броят-те ти се полагат!
Виж целия пост
# 25
Като малка колекционирах мини сапунчета. Такива в България все още нямаше, та си попълвах колекцията от хотелските стаи извън Родината. За други неща - не, не съм прибирала. Simple Smile
Виж целия пост
# 26
Не. Е , вземам си някой път сапунчето ако е с интересна форма/ а, не тези стандартните/.Но нали те не се броят ,а ти се полагат.Така че -не.
Виж целия пост
# 27
вземала съм само едни два пъти шампоани, защото не съм ги използвала пък са ми се виждали хубави, и веднъж кутийката с иглите и кончетата /щото е удобна за дамска чанта/. пък и има разлика между нещата които хотелът ти дължи и които не. за справка мога да предложа една обучителна серия от "приятели" - 9 сезон 19 епизод Sunglasses
Виж целия пост
# 28
не съм като, 4ели, даже хавлии не ползвам в хотел то4но поради при4ината на лиска, гнус  и това е!
Виж целия пост
# 29
Преди повече от 10 год. ходех в командировки в Русе с шофьора на фирмата- много тъпо парче. Той отвинтваше крушки, прибираше пепелници... голяма простотия ми се вижда сега.
Виж целия пост
# 30
Нищо не ме е впечатлило толкова, че да го открадна. Явно не съм попаднала в точния хотел newsm78
Виж целия пост
# 31
Признавам обаче 2 свити чашки за текила от "Текилата" в Созопол!  Embarassed Embarassed EmbarassedВ оправдание ще кажа, че ако бях сама нямаше да им се случи случката, но мъжО и "подпийнала" компания ме направиха съучастник. После същите се упражнявахме доста време в ексове с въпросните чашки. Сега са нейде в неизвестност из бездънните свекърски шкафове Joy Joy
От хотел не съм взимала нищо ...... но чаши от Текила. Където съм пила Текила, след това чашката отиваше в чантата  Laughing Laughing Вкъщи имам сигурно десетина.
Виж целия пост
# 32
Да, понякога си взимам сапунче за спомен
Виж целия пост
# 33
Аз също си взимам комплектите за шиене - изключително полезни са. Също и найлоновите шапки за баня - така и не намерих от къде да си купувам Embarassed
Виж целия пост
# 34
Е те сапунчетата си влизат в цената дето плащаш, дет се вика...
Simple Smile Кво им е откраднатото Simple Smile
Виж целия пост
# 35
Това с консумативите не се брои. Когато работех в Шератон, върнаха 1 група от границата, защото бяха свалили дори и контактите от стените Simple Smile Ето това е кражба!!!
Виж целия пост
# 36
Това с консумативите не се брои. Когато работех в Шератон, върнаха 1 група от границата, защото бяха свалили дори и контактите от стените Simple Smile Ето това е кражба!!!
Shocked Shocked Shocked #Crazy
Виж целия пост
# 37
Никога от хотелите нищо не вземам - няма и какво да ме поблазни. Даже не ползвам приготвените хавлии, сапунчета и шампоанчета - нося си моите.
Виж целия пост
# 38
Не. Нося си хавлии, гребени, сапуни и шампоани. Хотелските не ги ползвам - за какво ми е да ги взимам?!?
Виж целия пост
# 39
Само шампоанчетата и това с иглите понякога...но така или иначе и да не ги вземеш, ги хвърлят после...
А и шампоанчетата си ми остават за спомен, ако хотелът е от по-хубавите. Grinning

Имаше един много готин епизод на Приятели с Рос и Чандлър - прецакаха ги с ужасно скъпа хотелска стая и решиха да си "избият" парите с хавлии, шампоани, крушки от лампи, безплатни плодове от фоайето... Laughing
Виж целия пост
# 40
Не крада, не ми е минавало през ума, а и обикновено като съм на хотел някъде едвам успявам
да си затворя куфара с моите неща, пък камо ли и от хотела да прибавям "сувенири".

Хъх, и аз така. Последно се наложи да скачам върху куфара за да се затвори...щеше да се пръсне по шевовете  Laughing
Виж целия пост
# 41
Ааа,не.Шубе съм голямо #Crazy
Виж целия пост
# 42
Е, шампоанчета и сапунчета се полагат, тоест не е кражба. На въпроса- не, не крада...за какво са ми хавалии и тем подобни, използвани от стотици хора преди мен??
Виж целия пост
# 43
 smile3512 smile3515 smile3514 newsm61 fight fight
САМО ДА МИ ПАДНЕ НЕКОЙ КЛЕПТОМАН В ХОТЕЛ ЦАРСКО СЕЛО......

Аз работя с хотел.Крадат ни:кърти,възглавници,юрганчета,килимчета,дистанционни за телевизор,батерии от дистанционните,нощни лапми,мини бар....
Виж целия пост
# 44
Абсолютно винаги си отмъквам онова мъничко нещо с безопасна игла, няколко кончета и копче. Колко колежки съм спасила от резил с това, че във всяка моя чанта има по едно такова нещичко Laughing

Не.Не ме влече нещо.
Обаче Белинда ми даде хубава идея Mr. Green
Виж целия пост
# 45
Не - защо ми е някакво си сапунче или шампоанче, или още по-малко използвана хавлия от друг?
Виж целия пост
# 46
Остава да започна да разтоварвам хотелите от техните вещи. И после ще си посипвам главата с пепел къде да ги дяна в дома си. Нема нужда.
Виж целия пост
# 47
Аха. Всеки път си крада бонбонките или каквото са ми 'аризали камериерките върху леглото.  Joy Да са живи и здрави.  Grinning
Виж целия пост
# 48
Е, шампоанчета и сапунчета се полагат, тоест не е кражба. На въпроса- не, не крада...за какво са ми хавалии и тем подобни, използвани от стотици хора преди мен??
И не само.
Значи всичко това:козметика в банята+шапката за къпане,обувалката в гардероба,тампона за полиране на обувки,комплекта за шиене,химикалката и тефтерчето на бюрото,цялата папка с листа,пощенски пликове,рекламни брошури и картички на хотела и други рекламирани от него,презерватива в нощното шкафче,комплекта за бръснене,четката и паста за зъби и бонбончето на възглавницата СА ЗА ВАС.
От презерватива нататък се слагат обикновено в хотели 5 звезди.
Друго е обаче да повлечете телевизора и да убеждавате охраната,че това е "монитора" на джобния ви лап-топ /шега-не ми се е случвала такава наглост/.
Виж целия пост
# 49
Ние сме много добри клиенти на хотелите, които посещаваме, и персоналът и собствениците обикновено остават доволни Peace
Освен това съм работила на рецепция и знам какво е. Никога не би ми хрумнало да отмъкна нещо от хотел, някакси не ми се връзва #Crazy
Виж целия пост
# 50
Аз... си взимам... и найлоновите шапки за баня - така и не намерих от къде да си купувам Embarassed
        Като писах, че повечето неща 'не се броят' за кражба, нямах предвид, че си ги прибирам, а че са калкулирани в цената на стаята и ако е нарушена цялостта на опаковката така или иначе се изхвърлят. От друга страна шампоаните/балсамите в 99% от случаите са с доста ниско качество.

      Но точно тези еднократни шапки за баня ми вършат чудесна работа при всички маски, които си правя, затова си ги вземам... Опитвала съм се да си купя от козметични магазини, но ми казаха, че жената, която ги прави не е ходила отдавна поради което така и не намерих.
Виж целия пост
# 51
 Mr. Green ох и сол пиперчетата от самолета си взимам даже  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 52
човещинка - явно ни е заложено на повечето жени да сабираме разни нещица за гнездото  Joy
Виж целия пост
# 53
Абсолютно винаги си отмъквам онова мъничко нещо с безопасна игла, няколко кончета и копче. Колко колежки съм спасила от резил с това, че във всяка моя чанта има по едно такова нещичко Laughing
Joy Joy Joy  Peace и аз така с конците  Joy
Виж целия пост
# 54
Значи всичко това:козметика в банята+шапката за къпане,обувалката в гардероба,тампона за полиране на обувки,комплекта за шиене,химикалката и тефтерчето на бюрото,цялата папка с листа,пощенски пликове,рекламни брошури и картички на хотела и други рекламирани от него,презерватива в нощното шкафче,комплекта за бръснене,четката и паста за зъби и бонбончето на възглавницата СА ЗА ВАС.
От презерватива нататък се слагат обикновено в хотели 5 звезди.
Нещата трябва да се променят - Шапката да стане с едногодишна употреба.
Презервативите си имат хотелски модел за многократна употреба. Някакъв вулканизиран вид гума.
Може и самобръсначките да са нееднократни. Да се въведе в действие старото обурудване от бръснарниците.
Бобончето само се облизва и обратно в опаковката.
 hahaha
 
Виж целия пост
# 55
Не, никога. Падам си по дебелите хотелски хавлии, но само съм им се възхищавала на място.
Виж целия пост
# 56
Никога! Никакви сувенири, никакви сантименти. Мразя дрънкулки и ненужни вещи.
Вярвам в снимките на любими места. Останалото е простотия. Лично мнение.
Имаше навремето тема за това дали крадем от заведенията. Мисля, че и това е гранде простотия.
Виж целия пост
# 57
Нищо не съм взимала от хотели. А сега не ходя. И да ида, не вярвам нещо толкова да ме изкуши... А и съм малко параноичка и все си мисля, че отнякъде някой ще ме види. Предпочитам да не пипна, отколкото да ме спрат на вратата - "Дай сега сапунчето!!! А хавлията, а?" Joy Embarassed Ще пукна от срам.
Виж целия пост
# 58
Взимала съм само по някое шампоанче и веднъж  едни хавлиени чехли за след баня  Mr. Green Ама това е дребна работа,не е кражба за мен.... а картини,хавлии и т.н. не ми е хрумвало дори да взема  Naughty
Виж целия пост
# 59
Веднъж от една командировка във Франция се завърнах с хотелски сапуни, салфетки и шампоани  Mr. Green ама много сладки сапуни бяха - на цветя и така си и миришеха - розите - на рози, лилиите - на лилии и тн .......
Много яки!
Виж целия пост
# 60
Е, шампоанчета и сапунчета се полагат, тоест не е кражба. На въпроса- не, не крада...за какво са ми хавалии и тем подобни, използвани от стотици хора преди мен??
И не само.
Значи всичко това:козметика в банята+шапката за къпане,обувалката в гардероба,тампона за полиране на обувки,комплекта за шиене,химикалката и тефтерчето на бюрото,цялата папка с листа,пощенски пликове,рекламни брошури и картички на хотела и други рекламирани от него,презерватива в нощното шкафче,комплекта за бръснене,четката и паста за зъби и бонбончето на възглавницата СА ЗА ВАС.
От презерватива нататък се слагат обикновено в хотели 5 звезди.
Друго е обаче да повлечете телевизора и да убеждавате охраната,че това е "монитора" на джобния ви лап-топ /шега-не ми се е случвала такава наглост/.
Joy
Виж целия пост
# 61
Просто не съм била в такива хотели... Да отмъкна хавлия от някой семеен хотел - срамота ми се види, все едно хавлия си нямам у дома...
Иначе да, не ми е чужда идеята, ама да видим кога ще почна да спя и аз по такива хотели, дето хем да има какво да се краде, хем да си струва...
Чела съм (Хейли), че за хотелите е въпрос на престиж, ако им откраднеш нещо - нали са щамповани хавлиите, примерно, после някой у вас като я види щампата - оп, рекламка Simple Smile
Виж целия пост
# 62
Не.
Такава кражба окачествявам като долна, жалка и кокошкарска... Sick
Виж целия пост
# 63
Чела съм (Хейли), че за хотелите е въпрос на престиж, ако им откраднеш нещо - нали са щамповани хавлиите, примерно, после някой у вас като я види щампата - оп, рекламка Simple Smile
        Което ми напомни, че от ранно детство все се каня да си направя хавлиите и бельото с монограм  Peace. Много ме кефи идеята. Само да сте ми ги краднали - убивам  Mr. Green!!!
Виж целия пост
# 64
е,чак пък кражба НЕ,но често завличам обувалки и се немам?! и често почти си тръгвам с карта за стаята, ма най-късно на вратата се сещат да си я поискат?!(много сетени тия, не като мен)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия