Нещо за винетките да питам

  • 600
  • 8
Имам въпросче, а в КАТ от сутринта нема нииикой на телефона Close
Колата, която ползвам, е собственост на инвалид. Съответно винетките се издават по специален ред и дори приемът на документи е до 31 януари. Самите стикери ще са готови чак февруари. Трябва ли сега, като излизам от София, да си купя обикновена винетка - седмична примерно? Има ли вече готови такива? От къде мога да си взема? Или срокът на вече изтеклата се удължава, щом новите не са готови, не по моя вина?
Виж целия пост
# 1
На отрязъка към винетката трябва да пише валидността й. За всички е до 31.01.
Седмични и месечни има на бензиностанциите. Годишните ги забавиха.
Виж целия пост
# 2
Мисля, че срокът на годишните (за миналата година) е удължен до края на януари, но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 3
Вердад е права, годишните винетки имат срок от 13 месеца - от 01.01 на настоящата  до 31.01 на следващата година.
Виж целия пост
# 4
На нашата изрично пише до 31.12.2006 Shocked
Виж целия пост
# 5
Значи не е годишна, така ли?
Виж целия пост
# 6
Няма ли на ОМВ и Шел вече от новите винтеки?Или в пощите?
Тази евро година започва много скапано от към бюрократични неща  ooooh!  Whistling

Блеинда, извинявам се, но ще ползвам темата за да питам нещо за гражданската.Колата ми е на инвалид, карам я с пълномощно.Като правя гражданска, тя се пише на името на този, на когото е талона (в случая - инвалида).Аз имам вина за ПТП, но де факто гржданската е на друго име.Каква гражданска трябва да ми се направи?С или без вина??  Уффф, дано ме разбрахте  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Дамаянти, гражданската е поименна, според талона на колата. В твоя случай - на името на инвалида.
При ПТП направено по твоя вина (или с твое участие), отговорна си ти, лично.
Току що питах застраховател. Няма по-различна ГО.
Виж целия пост
# 8
Пускам си аз теми, питам, разпитвам, а моичкият вече решил проблема кардинално - изстъргал винетката от стъклото и туй то Close А сега ходи дебелей в тез тесни гащи ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия