Умеете ли ги тези неща?

  • 1 857
  • 40
Много секс се лее от форума, покварихте се ей Mr. Green
Въпросът ми: Сте ли от типа жени, които умеят да си искат подаръци?
Честно казано винаги съм се възхищавала до известна степен на типа моми, които засукват най-вече необвързани мъже и видите ли все по магазините ги разхождат. Любопитното е, че някои от девойките, толкова са се усъвършенствали, че им бива пазарено без дори да правят и грам намеци . Е, Вие как сте/били в това отношение?

Тук има и подвъпросче, което естествено е " Колко ли пъти трябва да си дадеш гъза под наем за да си изработиш пуловерчето на Том Тейлър ?! " примерно...

Виж целия пост
# 1
Не. Подаръците са си подаръци. Ако искам нещо, си го купувам.
Виж целия пост
# 2
Абселютно НЕ. За което от една страна много ме е яд. Дори и сега когато искам да си купя нещо си събирам пари от тези, които ми ги дава мъжа за месеца. Ако е нещо наложително го питам. А ако си купя нещо скъпо се чувствам виновна. Не мога да си представя как бих си поискала подарък от гадже.
Виж целия пост
# 3
Това не го мога... Ама приемам съвети и насоки Simple Smile

Аз май съм от онези, които по-скоро на него пуловерче на Том Тейлър да му купя, отколкото да си поискам за себе си.
Виж целия пост
# 4
Е, в това не можах да се усъвършенствам  Mr. Green
Имам една приятелка, която винаги се опитваше да си иска още от първата среща , я очила от 200лв. , я парфюм от 250лв., я нещо друго........  Mr. Green
..........и все ме питаше:
- "Абе, Миленче, какво им правя на мъжете, че не ми се обаждат втори път ?"  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ъъъ...и аз така. Много сме прости.
Виж целия пост
# 6
хехе, от чужди мъже ли  - отдавна ми е минало времето (няма вече кой да се похарчи за мен  Cry, а от моя си - винаги знам как да получа това което искам, е понякога с малко изчакване
Виж целия пост
# 7
Ми гледай сега, зависи от социалния статус на девойката. Ако е жена с професия и собствени средства, защо й е да врънка подаръци?
Виж целия пост
# 8
Статуса и парата в джоба ги остави. Има жени, които просто си умират друг да се харчи за тях.
Виж целия пост
# 9
Хич не го мога това, даже си го отчитам като минус Wink Повечето ми дружки знаят как да си искат и постоянно са с нещо новичко по тях (дащни мъже ей...) Моя даже един път ми вика "Ей, трябва да започнеш да си искаш, да си казваш.." а аз му обяснявам, че не мога така, че от дете съм научена да се съобразявам и да не 'нахалствам'.. а той ми вика "Ми научи се"  Joy Сега остава и да се науча и.... Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
Ами мойто мъж отдавна заяви, че не може да прави подаръци - като искам нещо, да идем в магазина да ми го купи. Не ми е много интересно, ама няма да се тръшна да умирам.

А на подвъпроса - аз да нямам две дупета - едно за мен и едно под наем.  Naughty Така че - не давам!!!
Виж целия пост
# 11
Ами за пуловерчето може и само с един път секс да стане , ама примерно за кола или по голям(скъп) дар повечко секс трябва . Аз мога да си искам подаръци , преди си губех времето с някакви феминистични идеи че трябва да работя и сама да си купувам всичко , но достигнах до извода че е по добре да ти се подарява , отколкото да си подаряваш.
Виж целия пост
# 12
Това не го мога... Ама приемам съвети и насоки Simple Smile

Аз май съм от онези, които по-скоро на него пуловерче на Том Тейлър да му купя, отколкото да си поискам за себе си.

Ох, мислех да не пиша по темата, но не стига че точно си уцелила и моето мнение, ми аз на всичкото отгоре го и купих. Пуловерчето, де  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 13
Не.
Пак ще се повторя - и в темата за лиглите писах, много мъже го приемат за недостатък. Георги много пъти ме е критикувал, че никога не съм му доставила удоволствието да си поискам нещо, което той безразсъдно и с кеф да купи...  Simple Smile Глупак!  Wink

Обичам аз да правя изненадващи подаръци...
Виж целия пост
# 14
И аз искам да се науча. Досега не съм успявала. Мъжо купува , но много не се престарава.
Виж целия пост
# 15
Браво, умно момиче! По подвъпроса...да, за пуловерче веднъж може би. На мен един лъскав уж момък ме попита каква кола искам, като не пропусна да вмъкне, че всеки уикенд ще ми идват с някоя приятелка на гости. В допълнение с един силиконов член с колан за да сме се редували да го клатим. Сещаш се, карам си скромна кола-купена лично от мен и не се налага да прониквам в ничий мъжки задник.
Виж целия пост
# 16
Сещаш се, карам си скромна кола-купена лично от мен и не се налага да прониквам в ничий мъжки задник.
У, будала  Joy
Виж целия пост
# 17
Ами мойто мъж отдавна заяви, че не може да прави подаръци - като искам нещо, да идем в магазина да ми го купи. Не ми е много интересно, ама няма да се тръшна да умирам.
И   при мен е същото... smile3521
Виж целия пост
# 18
Ти би ли? И аз мислих по въпроса, когато му беше времето, но като си седнех евентуално на кожената седалка неизбежно щях да си представям как е пружинирал задника му. А беше готин, много готин мъж. Всъщност....май е време да сменя колата, дали да не му звънна...голяма работа, ще го побоцкам малко...
Виж целия пост
# 19
Ами...мъж ми така ме научи едно време като бяхме гаджета. Копуваше ми подаръци без повод и сгеа си ги търся. Иначе с друг не ми се е случвало, но сега като си харесам много нещо, понякога му го казвам. Все пак гледам да не прекалявам и да си събирам "мои" пари за някакви глезотийки, а не да искам от него.
Виж целия пост
# 20
Ти би ли? И аз мислих по въпроса, когато му беше времето, но като си седнех евентуално на кожената седалка неизбежно щях да си представям как е пружинирал задника му. А беше готин, много готин мъж. Всъщност....май е време да сменя колата, дали да не му звънна...голяма работа, ще го побоцкам малко...
Ами реши си сама , какво да те посъветвам не знам , не съм изпадала в такави дилема до сега
Виж целия пост
# 21
...........Честно казано винаги съм се възхищавала до известна степен на типа моми, които засукват най-вече необвързани мъже и видите ли все по магазините ги разхождат. Любопитното е, че някои от девойките, толкова са се усъвършенствали, че им бива пазарено без дори да правят и грам намеци . ........Тук има и подвъпросче, което естествено е " Колко ли пъти трябва да си дадеш тъза под наем за да си изработиш пуловерчето на Том Тейлър ?! " примерно...



и аз съм се чудила как го правят тоа.
Не им се възхищавам, учудвам им се.


Ами мойто мъж отдавна заяви, че не може да прави подаръци - като искам нещо, да идем в магазина да ми го купи. Не ми е много интересно, ама няма да се тръшна да умирам.



не говорим ли точно за това- но с поредното гадженце newsm78

Виж целия пост
# 22
касиди, аз където и да се обърна все такива са  момите и булките  около мене! направо съм като динозавър сред голо поле!и само маркови неща искат, ина4е няма нито секс, нито пък друго!
Виж целия пост
# 23
Явно Тунизийското слънце влияе странно на тамошните мъже...
Виж целия пост
# 24
Да искам си.Още като бяхме гаджета ,но живеехме заедно с моя настоящ съпруг си поисках кола ,после и апартамент ,а накрая той реши ,че прави прекален голями инвестиции в мен и реши да се ожени за мен.
Иначе в ежедневието си искам само да ми е заредена картата.Странно е ,че в момента и аз печеля добре ,но пак си искам...................... newsm78
Виж целия пост
# 25
Така като се замисля,не е толкова сложно.Правиш се на котенце,пърхаш с мигли,вадиш един влажен телешки поглед и ако имаш господин,който да се върже на това си готова.
На мен не ми се е налагало да си изработвам подаръци,не съм имала и желание,но мисля,че не е толкова сложно. Thinking
Виж целия пост
# 26
Така като се замисля,не е толкова сложно.Правиш се на котенце,пърхаш с мигли,вадиш един влажен телешки поглед и ако имаш господин,който да се върже на това си готова.
На мен не ми се е налагало да си изработвам подаръци,не съм имала и желание,но мисля,че не е толкова сложно. Thinking

ама как става точно работата- Миличко, едно кожухче да ми вземеш или как ?
Виж целия пост
# 27
Не само че не умея да си искам ,
ами ги и  отказвам,
колчем някой се престраши да ми предложи.
Виж целия пост
# 28
Никога не съм си искала подаръци, якак си е под достойнството ми, но съм получавала и скъпи и много скъпи подаръци.
Иначе и аз мисля , че не е сложно да си искаш, пълно е с такива жени хващаш някой чичко женен на 50те със стабилен бизнес , правиш мили очи , и готово.
Виж целия пост
# 29
Аз съм вярна и любяща съпруга. Подаръците ми са изконно право. Не си "искам" подаръци. Очаквам да ми се подаряват красиви неща без да подканям или намеквам за това.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 30
Аз съм вярна и любяща съпруга. Подаръците ми са изконно право. Не си "искам" подаръци. Очаквам да ми се подаряват красиви неща без да подканям или намеквам за това.  Crossing Arms
А, именно  Simple Smile

Кас, аз бих го изплющяла наказателно, ама така, че да го боли, и не бих взела колата  Grinning
Виж целия пост
# 31
Едно малко дробче го водех на кино и даже му купувах чипс.
Виж целия пост
# 32
Не, не ги умея тези неща. Не давам мъж да плати сметката.Чувствам се някак си newsm78 незнам-кофти. Даже след като се ожених ми беше много некомфортно когато мажО плащаше-каквото и да било hahaha
Виж целия пост
# 33
Ами не се бях замисляла дали ги мога тия работи, ама вие ме замислихте  Laughing.
За 10 години, откакто съм с моя мъж, не ми се е налагало да си искам подаръци, но той милия явно има шесто чувство за тия неща (е, и за други също  Embarassed) и досега нито веднъж не ме е разочаровал, познава отлично вкуса ми.
Когато бяхме пресни гаджета даже ми беше неудобно на моменти, защото само да се загледах по нещо на някоя витрина и той на другия ден ми цъфваше с него - захилен до уши - нали съм го била харесала. До сълзи ме е трогвал понякога. Само искам да уточня, че става въпрос за съвсем нормални и понякога дребни подаръци (книги, някоя дрънкулка...), а не за нещо прекалено скъпо.
През миналото лято си харесах една чанта в магазин, намиращ се на километри от нас, но се спогледахме и решихме, че нямаме пари в момента за такива работи. На другия ден излезнаха с детето на разходка, а аз останах да си върша нещо. Прибират се и детето крещи от вратата - "Мамо, ела, това е за тебе!" Отивам - чантата!!! Опакована красиво и направо... щях да литна! И не толкова, че получих, каквото исках, а просто жеста беше приказен!
Мда. Айде стига, че се разчувствах...
Виж целия пост
# 34
Никога не съм си просила подаръци. Дори съм се чувствала неудобно, когато мъже са ми правили скъпи такива. Приемам го като някакъв ангажимент, което не ми харесва. Балама...
Сега положението е по-различно, купувам си сама каквото искам, естествено с мярка. Даже не можах да си измисля подарък от мъжа ми за Коледа...
Виж целия пост
# 35
Не. Подаръците са си подаръци. Ако искам нещо, си го купувам.

Съгласна съм с Дона,същото важи и за мен.
Виж целия пост
# 36
На мен един лъскав уж момък ме попита каква кола искам, като не пропусна да вмъкне, че всеки уикенд ще ми идват с някоя приятелка на гости. В допълнение с един силиконов член с колан за да сме се редували да го клатим. Сещаш се, карам си скромна кола-купена лично от мен и не се налага да прониквам в ничий мъжки задник.

Леле, Кас, бих се навила само заради идеята да му го набутам на некой мъж  newsm44 а ако посъбера и снимков материал от събитието - може и не само кола да карам. Само да не стане като Лилито в ББ 3 - оп! и й взеха колата, преди да й се порадва.
Виж целия пост
# 37
Умея да.
И татенцето си ми дава пари когато поискам и приятелят ми никога не отказва.
Дори и при двамата наблюдавам нещо странно : излизаме примерно гаджето ми да си купи дрехи,а той гледа витрините,харесва нещо за мен и сам иска да ми го вземе .
Не виждам нищо лошо или унизително.
Дори майка ми и сестра ми ме питат как го правя  Joy
Виж целия пост
# 38
Не ми се е налагало да си искам подаръци от които и да е. Мъжът ми ме задоволява по всички параграфи Mr. Green
Виж целия пост
# 39
Ми не не умея,винаги ми е било неудобно само при мисълта,че бих могла да си поискам нещо.Дори сега когато вече съм семейна,ако искам нещо все отлагам докато си го поискам да ми го купи мъжа ми или да ми даде пари да си го купя.Чакам чакам,неудобно ми е,накрая или аз си го купувам когато ме спонсорира или си казвам.
Виж целия пост
# 40
Ами не се бях замисляла дали ги мога тия работи, ама вие ме замислихте  Laughing.
За 10 години, откакто съм с моя мъж, не ми се е налагало да си искам подаръци, но той милия явно има шесто чувство за тия неща (е, и за други също  Embarassed)
и аз така  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия