За отпуснатата кожа след раждане

  • 1 042
  • 5
Здравейте мами, в началото на 9 месец съм и коремчето ми е много, мноооого голямо. Естествено и стриите са доста, но не ме притесняват тези шарчици, а се чудя дали след като сваля мазнинките кожата ми няма да е отпусната и висяща. Дали ще успея да си върна плоското коремче и еластичността на кожата?
Виж целия пост
# 1
оф да не те отчайвам ама аз бях 45 кг преди да забременея после станах 80 отгоре на всичко който ме видеше казваше че очаква две бебета нищо че лекаря казваше че е едно. година и половина вече още има лека отпуснатост на кожата на корема иначе е плосък както си беше и килата си възвърнах, но има хора които се възтановяват много по лесно и не им личи изобщо
Виж целия пост
# 2
и аз да не те отчайвам , но и аз близо една година ходих с отпусната кожа. Естествено получох и доста стрии.
Тъкмо се оправих и реших да имам второ.
Така , че както се казва в една реклама : " нима това е най-важното" Grinning
Успех!
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай отсега за това. Аз също имах огромен корем - всички мислиха че са близнаци. В крайна сметка имах увиснала кожа около седмица - две след раждането /при това секцио/, след което постепенно се прибра. Бях качила 18 кг.
сега нямам никакви стрии и съм на 4 кг от нормалното тегло. Е, почнах малка диета за да ускоря процеса на сваляне на кг и на пълно прибиране на корема. Grinning
Виж целия пост
# 4
уф и аз съм само в третия месец,а вече имам коремче. Упражненията не помагат ли против гадните стрии?
Виж целия пост
# 5
Против стрии упражнения не помагат. Всичко си е до кожа, но и мазането с подходящи кремове помага. Peace

Аз няма да те шашкам като останалите. Това 45кг си е чисто оливане и е по-скоро лакомия... Simple SmileНормално се качват 13-18кг. и ако си успяла да спазиш това здравословно качване през бременността, ти гарантирам, че с коремни преси и безсънни нощи, всичко ще бъде както преди. Peace Аз качих 12-13 и седмица, две след секциото няамх корем, асега 3 месеца след раждането и коремни преси, съм както преди. Стрии нямам, просто явно ми е по-еластична кожата Simple Smile

Сега не се тревожи за глупости. Очаква те най-прекрасното чудо в живота ти и то е най-най-важно. Успе, леко раждане и здраво бебче Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия