Жените мазохистки ли сме?

  • 2 772
  • 59
 Харесваме лоши момчета, търпим разни неща уж заради еди си какво, уж в името на еди си какво. Примери много, въпросът е един обаче... Thinking Тия легенди от едно време, че колкото по-зле се държал един мъж с една жена, толкова тя по залитала по него не ми се връзват много, но факт е че имам в обкръжението си такива двойки ooooh!
Виж целия пост
# 1
За себе си само мога да пишя........аз съм....... аболютна мазохистка  #Crazy
Виж целия пост
# 2
Егати,как винаги успяваш да ме уцелиш точно в десятката Thinking

Потънала съм,обезверена,обезсърчена,обезличена...заради едната любов воювам със себе си и се чувствам толкова много сама SadТъжно ми е,имам много,давам много,пазя го,то и не бяга..,но не ми стига Sadи незнам дали вече толкова силно го искам.

Мазохистка съм.

Но понякога утрото е по-мъдро от вечерта.
Не винаги...,понякога.
Виж целия пост
# 3
И аз се присъединявам към клуба  Laughing Laughing Laughing
Имам прекрасен мъж, дете и т.н. а тук от 3-4дена се сещам за разни стари гаджета  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Да, ама пусто попаднах на свестен мъж Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Не съм мазохист. Наранят ли ме, бягам далеч. Не ме ли обичат - спирам да обичам и аз. Тормозят ли ме - си врътвам дебелия и чао...
Виж целия пост
# 6
Не съм мазохист. Наранят ли ме, бягам далеч. Не ме ли обичат - спирам да обичам и аз. Тормозят ли ме - си врътвам дебелия и чао...

Ню... не жена а желязо  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 7
мОже да се кАже, че да  Laughing
Виж целия пост
# 8
Да, поне аз Peace

Харесва ми да бъда такава Blush .... особено в леглото, а и върху себе си понякога Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Не съм мазохист. Наранят ли ме, бягам далеч. Не ме ли обичат - спирам да обичам и аз. Тормозят ли ме - си врътвам дебелия и чао...

Ню... не жена а желязо  Joy Joy Joy
hahaha hahaha ми да... не обичам да се мъча особено Blush. Но мисленето за стари гаджета не го броя за мазохизъм.
Виж целия пост
# 10
Не съм мазохист. Наранят ли ме, бягам далеч. Не ме ли обичат - спирам да обичам и аз. Тормозят ли ме - си врътвам дебелия и чао...

Ню... не жена а желязо  Joy Joy Joy
hahaha hahaha ми да... не обичам да се мъча особено Blush. Но мисленето за стари гаджета не го броя за мазохизъм.

Абе чист мазохизъм си е, ама добре че бързо ми минава  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
 Прекалено егоцентрична съм, за да си позволя  мазохизъм в отношенията си с един мъж. Иначе за собствените си възможности и знания съм толкава самокритична, че на чист мазохизъм избива.
Виж целия пост
# 12
И аз се присъединявам към клуба  Laughing Laughing Laughing
Имам прекрасен мъж, дете и т.н. а тук от 3-4дена се сещам за разни стари гаджета  Mr. Green

И аз така,само дето сънувах едно такова... Mr. Green
Виж целия пост
# 13
И аз се присъединявам към клуба  Laughing Laughing Laughing
Имам прекрасен мъж, дете и т.н. а тук от 3-4дена се сещам за разни стари гаджета  Mr. Green

И аз така,само дето сънувах едно такова... Mr. Green
Е.. то аз прочетох стиховете на един бивш и ме трогнаха, луда работа  ooooh!

Абе чисти мазохистки сме си, с мнооооого малки изключения дето не си признават  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Абе чист мазохизъм си е, ама добре че бързо ми минава  Mr. Green
Ами кой с каквито е бил... аз като се сетя за някое бившо гадже, ме избива на веселие и облекчение Mr. Green. Твоите сигурно са били по-шик, щом като до мазохизъм се стига.
Ми така е, като все се влачих с някого от съжаление Crazy Sick. Не съм ли луда?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия