почистване на лице при козметик

  • 812
  • 7
След малко съм козметик за почистване на лице и винаги след това почти 24 часа съм с червена и с раздразнена кожа,смених козметичката пак същото новата ме маже с хубава козметика и пак става така. newsm78Някой може ли да ми с кво да се намажа да ми се успокои кожата Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
ако кожата ти е много чувствителна, едва ли нещо ще се промени съществено. моята стои цели три дена червена и на точки, после се успокоява. на мен лично в случая най-много ми помага лайката, а не някаква козметика
Виж целия пост
# 2
ако кожата ти е много чувствителна, едва ли нещо ще се промени съществено. моята стои цели три дена червена и на точки, после се успокоява. на мен лично в случая най-много ми помага лайката, а не някаква козметика
Peace и аз съм така,на мен ми действат добре и компреси с отвара от невен. Peace
Виж целия пост
# 3
Мой съвет - пак смени козметичката. Аз самата съм сменила поне 5 и най-накрая попаднах на професионалист. Кожата ми също е тънка и чувствителна, и когато ми се наложи да отида при друга /моята беше болна/, вечерта ме питаха да не съм болна от шарка #Crazy
Вярно, че и козметиката е от значение, но уменията на козметичката са определящи Peace
Виж целия пост
# 4
Мой съвет - пак смени козметичката. Аз самата съм сменила поне 5 и най-накрая попаднах на професионалист. Кожата ми също е тънка и чувствителна, и когато ми се наложи да отида при друга /моята беше болна/, вечерта ме питаха да не съм болна от шарка #Crazy
Вярно, че и козметиката е от значение, но уменията на козметичката са определящи Peace

Тук е момента да споделиш коя е твоята козметичка  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Едва ли ще и е от полза - във Варна е. Но целта ми беше не да рекламирам моята козметичка, а да я посъветвам да потърси друга  bouquet
Виж целия пост
# 6
тъкмо се прибирам и съм ужас незнам как ще ида на работа.четири козметички съм сменила все тая
Виж целия пост
# 7
Едва ли ще и е от полза - във Варна е. Но целта ми беше не да рекламирам моята козметичка, а да я посъветвам да потърси друга  bouquet
amadis, аз съм от Варна и определено ще ми е от полза, понеже вече и аз не знам къде да ходя на козметик.Ако искаш може да ми пратиш на лични щом не искаш да й правиш реклама.Благодаря ти
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия