Пада ли ви косата?

  • 3 026
  • 63
Бих искала да споделите във форума дали ви пада косата през периода в който кърмите.Защото от едно известно време(аз кърмя от 3 месеца) направо е нещо страшно.Имам чуството, че ,ако продължава така след няколко месеца,ако продължи така ще остана без коса.Незнам дали се дулжи на това ,че кърмя или има  някаква друга причина.Много се надявам,че ще получа отговори и съвети вие какво правите(ако е така и при вас)Благодаря на всички предварително Wink
Виж целия пост
# 1
След раждането пада косата-да.Не се дължи на кърменето.
На мен ми падаше до към 5-я месец и после се нормализираха нещата.
Виж целия пост
# 2
на мен не ми падаше много Пий по 1 литьр мляко на ден Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 3
Това е нормално и е в следствие на раждането и хормоналния дисбаланс, не е заради кърменето.
Моята пада усилено 6 месеца, но сега расте нова и съм като настърхнала четка  Laughing
Виж целия пост
# 4
От 3 месец след раждането до ден днешен, все още кърмя-ако има значение.
Виж целия пост
# 5
малко се поуспокоих Laughing









-------------------------
Пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 6
И аз знам , че след раждане пада косата , но при мен се получи точно обратното - стана ми още по - хубава и лъскава  Laughing Даже преди бях с много суха коса , а сега мога да се похваля с нормална  Hug
Виж целия пост
# 7
На мен все още ми пада-не кърмя от 3 месеца.По-скоро е от раждането,надявам се скоро да спре.
Виж целия пост
# 8
От раждането е. Нормално било около третия месец, при мен още не се е случило. И не пий по литър мляко, че може да докараш алергия на детето Peace
Виж целия пост
# 9
не е от кърменето, мен ме предупредиха че около 3-тия месец ще започне да пада и така и стана, направо всичко е в косми Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
От раждането е. Нормално било около третия месец, при мен още не се е случило. И не пий по литър мляко, че може да докараш алергия на детето Peace
Се едно аз съм го писала Peace
Виж целия пост
# 11
По време на бремеността, организма отделя хормон който не позволява на косата да опада,след раждането идва един период /след 3 месец/на баланс.тоесат всички излишни косми запазени през бремеността опадат за да направят път на новите!
Вземи си ампули за мазане на "ревалид" ако много се притесняваш!Много са добри!
Виж целия пост
# 12
И на мен ми падаше.Като ходех на консултации с Мими като беше бебе, и като и свалях дрехите за да я мерят цялата беше в мой косми.Направо умирах от срам. Случва се при някои мами.
Виж целия пост
# 13
пробвай да подсилиш организма си с някакви подходящи витамини, след консултация с лекар, може би е най- добре.
Но по принцип при повечето родили е така..........
Виж целия пост
# 14
Нормално е, но си вземи ампули против силен косопад. При мен имаше ефект. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия