Има ли съфорумки, които ходят на салса?

  • 772
  • 3
Много ще ми е интересно , ако има някои от вас, които посещават школа по латино танци.
Аз допреди да забременея ходех редовно в продължение на 2 години. Там се запознах и със съпруга си.
Започнах при Памбос, след това се преместих при Мигел. По онова време школите бяха много малко, нещата не бяха толкова комерсиализирани и беше много приятно. Сега чувам, че нещата доста са се променили, има много школи, голяма конкуренция, а и хората, като че ли, не ходят на партитата да се забавляват, а да показват кой колко може да танцува. Може и да не е точно така де, затова би ми било интерсно, ако някой ходи и сподели впечатленията си.
Виж целия пост
# 1
Ходим, ходим Laughing
От невинна детска възраст - минах през състезателните танци, после пауза малко, след това Памбос, пак пауза, сега започнах отново да танцувам при Мони, който преди беше в Салса +, а сега има собствена школа. Танците са най-приятното хоби Laughing

Помня,че имаше една групичка мами, които тръгнаха групово преди около година някъде около руски паметник да кълчат кълки Laughing не знам колко са редовни все още Laughing
Виж целия пост
# 2
Ходех...една година ходех и бях много доволна. Много приятно занимание. Като се стопли, пак ще ходя, може би ще сменя клуба обаче.
Виж целия пост
# 3
И ние от прованса също танцуваме! В Сливен има клуб за спортни танци "Туида" и там се събираме два пъти седмично и ни учат на спортни танци/ само латино танци/ .Около 10-15 дами сме и много се кефим. Декемри се явихме на национален конкурс за сеньори в Асеновград и спечелихме приз! Мисля, че тук е момента да поканя мамите от Сливен да заповядат на танци! Страхотно натоварващо физически и разтоварващо психически са тези танци! Тел. за контакти:0887414586 dancing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия