колко сирене в попарката?

  • 1 027
  • 20
имам един въпрос към мамите тук...вече доиде време за попарката със сирене но незнам колко то4но да бъде то.казаха ми да побелява попарката от сирене но все пак се чудя дали няма опасност да прекаля със сиренето ...вие как процедирате   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ще започнеш с малко и ще увеличаваш до размер на кибритена кутия.
Виж целия пост
# 2
Колкото кибритена кутийка. Peace
Виж целия пост
# 3
на мен ми казаха да е колкото кубче захар първоначално незнам колко е било правилно
Виж целия пост
# 4
Слагам повечко, нали е изкиснато, колкото кибр. кутийка и отгоре. Коси много го обича.
Разибра се, в началото се започва с по-малко, както при всяка нова храна.
Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ще започнеш с много малко,защото като за начало и попарата ще ти е много малко.Нали ще захранваш първо.
След това като си увеличиш сухарите,увеличаваш и сиренето и масълцето Grinning.Прецени на око сама.
Виж целия пост
# 6
и аз давам колкото кибритена кутийка. Peace
Виж целия пост
# 7
слагам повечко- бебка го обича.
Виж целия пост
# 8
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИ4ЕТА  bouquet
Виж целия пост
# 9
Ще започнеш с малко и ще увеличаваш до размер на кибритена кутия.
Точно така!
Виж целия пост
# 10
а защо трябва да е колкото кибритена кутия?

аз слагам повече, Радост обожава сирене, е защо да я тъпча с хляб?
не се заяждам, просто искам да знам, защо предписанието е сирене - колкото кибритена кутия?
Виж целия пост
# 11
Аз слагам на око защото дъщеря ми много обича сирене...но попринцип се слага колкото кибритена кутийка  Peace
Виж целия пост
# 12
Ще започнеш с малко и ще увеличаваш до размер на кибритена кутия.
Така започнах и аз. Напоследък давам по повечко сирене, защото много го обича.
Виж целия пост
# 13
Аз също слагах доста повече сирене и това комбинирано с повече месо доведе до алергична реакция.Лекарката каза,че съм пренаситеила организма с белтъчини.Затова е добре да се спазват пропорциите или ако се слага повече сирене да се намали месото този ден или направо на следващия да се дава.

За попара с 2 сухара се слага кибритена кутийка сирене и на върха на ножа масло.
Виж целия пост
# 14
Ще започнеш с малко и ще увеличаваш до размер на кибритена кутия.
Точно така!


 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия