за цикъла-към мамите които са родили

  • 1 039
  • 26
мами искам да ви попитам слет като родихте и ви доиде за първи път след това редовно ли ви идваше или не.Питам защото на мен ми дойде на 25.12.06,а сега е 31.01.07 а на мен все още не ми е дошъл цикъла.та сега съм ев чуденка  Blushкакво става и дали е нормално това.Благодаря ви предварителн за отговорите
Виж целия пост
# 1
След 2-3 цикъла трябва да се нормализира , поне при мен беше така
Виж целия пост
# 2
9 месеца са ти се мешали хормоните и не могат толкова бързо да ти се възстановят.
Съвсем нормална е тази аномалия, ще ти се нормализира постепенно  Peace
Виж целия пост
# 3
Дойде ми след 7 месеца, оттогава ми е идвало два пъти и общо взето е редовно и обилно както преди...  Crazy
Виж целия пост
# 4
Дойде ми на 7-ия месец след като родих, сега дойде за втори път , но не на 28-я, а на 31-я ден. Малко повече обилен от преди!
Виж целия пост
# 5
При мен нямаше пропуск-дойде ми на втория месец след раждането-напълно нормална менструация,както преди да родя.Има значение дали кърмиш-аз не кърмя.
Виж целия пост
# 6
Втората беше с 3-4 дни закъснение,третата също.
Виж целия пост
# 7
7 месеца и половина след раждането ми дойде за първи път.Кърмих до годинката на Калоян Wink
Виж целия пост
# 8
ами на мен ми дойде след 6месеца но съвсем леко и само за няколко дни та бях в чуденка дали ми е дошло?????????но няма какво друго да е било.сега ще чакам другия месец да видим Thinking Thinking
Виж целия пост
# 9
Различно е при всяка, но ти трябват няколко месеца (при мен 2) да се нормализира, иначе от началото на единия месец, после отиваше в края на следващия , после на третия идваше със седмици по- рано и така, докато си влезе в нормата ..
Виж целия пост
# 10
След 2-3 цикъла трябва да се нормализира , поне при мен беше така
При ме също Peace
Виж целия пост
# 11
При мен дойде на 5 месец след като родих .Засега идва нормално  и навреме.
Виж целия пост
# 12
На мен ми дойде точно на 4-тия месец след раждането и вече три последователни пъти ми идва на датата. Може би при всеки е различно.
Виж целия пост
# 13
Много е индивидуално, но с времето ще се нормализира.
Виж целия пост
# 14
На мен ми дойде веднага след раждането,но след това пропусна 2-3 месеца.
Не се притеснявай всичко е индивидуално Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия