3D кино и дете

  • 6 147
  • 33
МОже ли да водя дъщеря си на 2.5 години на 3Д- кино в Мола ?!
Ще водя племенничката си на 8г. и си мислех да заведа и малката - дали ще се уплаши - тя по принцип не е плашлива и се забавлява на всякакви щуротии.

ЧУдя се между 3Д филм за Космоса или за рибите?
в Рибите имало акули?!

Давайте идейки и съвети  newsm78 Grinning
Виж целия пост
# 1
Аз мисля, че е малка още. За космоса няма да и бъде интересен, а от рибите може да се уплаши.
Виж целия пост
# 2
Филмите,които дават в мола в това кино не са за много малки деца.Мисля,че избързваш,може да се стресне и после да не иска да я водиш на такова кино.Защо не я заведеш на някоя хубава анимация в нормалното кино?
Виж целия пост
# 3
Водили сме 3 годишно дете на филма с рибите.
С уговорката, че когато стане страшно - сваля очилата:)

Хареса му.
Виж целия пост
# 4
Моя син се изплаши.Точно на 2г. 6м. го заведох там,да гледа филма с Дядо Коледа,на касата ме предупредиха,че не е препоръчително за деца под 4 год.,но аз влязох,защото моя приятелка  води дъщеря си на същата възраст и много и хареса.Обаче моя син много се изплаши и то най-вече от шума-звука е много силен.Едвам изкарахме до края,защото бях с още едно по-голямо дете и поех ангажимент да го гледам.Сина ми през цялото време,се беше гушнал в мен и макар без очила се разреваваше на моменти от шума.
Виж целия пост
# 5
мммдааа, а за космоса страшен ли е?
Виж целия пост
# 6
[ PeaceНа касата ни предупредиха, 4е от 3год. няма проблем ние сме по малки, но много ни хареса дори 4пъти сме посе6тавали киното.Не мисля, 4е е толкова силен звука.Пробвай Wink
Водили сме 3 годишно дете на филма с рибите.
С уговорката, че когато стане страшно - сваля очилата:)

Хареса му.
Виж целия пост
# 7
Аз не посмях да заведа малката си дъщеричка   33uu
Виж целия пост
# 8
За рибите не е страшен. Може би той е най-добрия избор, но все пак мисля, че е добре детето е поне на 3 - 3.5 г.
Виж целия пост
# 9
Малката ми дъщеря е на 3год и много се забавляваше
Виж целия пост
# 10
А който е гледал и за рибите и за космоса - кой филм ще препоръча?
А няма ли някоя страшна акула в рибешкия?

Иначе звучи интересно да се води детенце на кино - Peace
Виж целия пост
# 11
Рибешкият не е страшен. Според мен темата е по-подходяща за малко дете, отколкото космическата.
Моята на 5 и нещо се постресна в началото, а хлапето на приятелката ми /на 4/ викна "Мамо, ще се удавим". Не смятам, че 3Д киното е подходящо за деца под 4 - 5 г. Отделно, че е много натоварващо за очите. Именно това е и причината 3Д филмчетата да са кратки.
Виж целия пост
# 12
Всичките сме ги изгледали.Без този за космоса, защото е от вчера, във вторник го гледаха само журналисти.Голямата я водя постоянно, на 5.5г, много и  е интересно.Малката е на 3г, но все още не съм я водила, не смея, защото ще се изплаши.Другият вариант е да не и слагаш очилата, но къде е смисъла...Води си я на обикновенна прожекция.
Виж целия пост
# 13
На сина ми много му харесват триизмерните филми, гледали сме всички без този за космоса. Смятам тази седмица да го водя. Дъщеря ми не съм я водила, защото звука е много силен. Но смятам след няколко месеца да започне да идва с нас.
Виж целия пост
# 14
за космоса вече го дават ли?
моето 4 годишно го водих на дядо коледа срещу снежния човек. беше идеалния избор за запознаване с 3Д. На рекламите за рибите си махна очилата, защото (цитирам) Имала чувството, че ще й паднат на главата и й било неприятно да й се врат в лицето.
Но според мен я беше страх, това че не си го признава е друга работа. Следващият ни избор задължително е космосът. Но тя от малка е фенка по темата.
Виж целия пост
# 15
Водих лятото племенничката ми на 3г. на филма за динозаврите. Ръкомахаше с ръце от време на време, но й хареса.  Laughing
Виж целия пост
# 16
Наште ги водихме ноември на динозаврите, а вчера на този за космоса. Хареса им, доста размахват ръце, а малкия обяснява на глас какво вижда и се кара малко Simple Smile Този за космоса им беше по малко интересен като че ли, но все пак го изгледахме целия.
Вярно е, че звука е малко силен, но децата не се притесниха от това, а очилата си бяха част от забавлението.
Виж целия пост
# 17
Наште ги водихме ноември на динозаврите, а вчера на този за космоса. Хареса им, доста размахват ръце, а малкия обяснява на глас какво вижда и се кара малко Simple Smile Този за космоса им беше по малко интересен като че ли, но все пак го изгледахме целия.
Вярно е, че звука е малко силен, но децата не се притесниха от това, а очилата си бяха част от забавлението.
Според мен е абсолютно недопустимо толкова малко дете да се води на кино!
А хората, които са си платили да гледат филм какво са виновни, че трябва да слушат и гледат какво првави малко дете?
Виж целия пост
# 18
днес отново бяхме на 3D за Космоса, но не беше нещо особено интересно.От 2.5год. ходим на кино и няма пробл. даже много ни харесва.За рибите е по-хубав Peace
Виж целия пост
# 19
Според мен е абсолютно недопустимо толкова малко дете да се води на кино!
А хората, които са си платили да гледат филм какво са виновни, че трябва да слушат и гледат какво првави малко дете?


...
...
Защо хората да слушат и гледат какво прави детето ми?Еми ще ти кажа нямаме 3год., но стои като голям човек без да сваля очилата.Изгледали сме всички филмчета Joy
Виж целия пост
# 20
Не съм посмяла все още да заведа Гери - има време. Peace
Виж целия пост
# 21
Някой знае ли има ли такова кино във Варна?
Виж целия пост
# 22
Извинявам се за въпроса, но какъв ви е зорът от толкова малки да ги водите на 3D кино?
Не знам как сте се почувствали след прожекцията, но натоварването на очите е голямо. То не случайно и филмите са по не повече от 45 минути. Аз нямам проблеми с очите, дъщеря ми (8 г.) също, но и двете бяхме единодушни, че се чувстваме странно.
Аз лично не бих завела толкова малко дете. Naughty
Виж целия пост
# 23
Извинявам се за въпроса, но какъв ви е зорът от толкова малки да ги водите на 3D кино?
Не знам как сте се почувствали след прожекцията, но натоварването на очите е голямо. То не случайно и филмите са по не повече от 45 минути. Аз нямам проблеми с очите, дъщеря ми (8 г.) също, но и двете бяхме единодушни, че се чувстваме странно.
Аз лично не бих завела толкова малко дете. Naughty
В интерес на истината аз имам проблем с очите и наистина ми беше много неприятно с тези очила,а и ме заболя главата.
Виж целия пост
# 24

Може би имате проблеми с очите.Ние не сме се чувствали странно и сме редовни посетители защото на детето ми му харесва.Въпрос на избор!
Извинявам се за въпроса, но какъв ви е зорът от толкова малки да ги водите на 3D кино?
Не знам как сте се почувствали след прожекцията, но натоварването на очите е голямо. То не случайно и филмите са по не повече от 45 минути. Аз нямам проблеми с очите, дъщеря ми (8 г.) също, но и двете бяхме единодушни, че се чувстваме странно.
Аз лично не бих завела толкова малко дете. Naughty
Виж целия пост
# 25
Аз съм водила дъщеря ми .За първи път преди около половин година, за Дядо Коледа и снежния човек. И за динозаврите.И на двата филма и беше много интересно , хареса и.
Днес мисля даже пак да я водя, на филма със океана.
Ако не и харесва не бих я водила...
Виж целия пост
# 26
На Габа не й хареса. Ходихме около Коледа и тя се уплаши още по време на рекламите, когато една риба заплува твърде близо до нея. До края остана със свалени очила и твърдеше, че вижда добре. Не мисля скоро да я водя пак.
Виж целия пост
# 27
Според мен си зависи от детето. Със Саши сме излизали от прожекция и от обикновено кино - беше на 3.5 - 4 г., когато го заведох да гледа "Немо" и много се изплаши.
А от 3D филмите, според мен този за океана е много по-подходящ за деца отколкото филма за Космоса. Космическият и на мен ми беше малко скучен  Thinking
Виж целия пост
# 28
Зависи от детето и от филма  Peace
Моята нямаше 2 годинки, когато я вкарах да гледа първото 3Д и много се притеснявах как ще реагира. На детето му хареса. Само където ту слагаше, ту махаше очилата. Като е с очила, ръкомахаше и се опитваше да хване разни неща из въздуха  Laughing
И на 4Д я водих  Mr. Green На това и мен ме беше страх  ooooh! Там те ръсят с водичка, вятър подухва, разни неща се спускат от тавана или преминават през краката ти бррррр... Малката следеше моите реакции и затова се държах мъжки  Laughing
Не мисля, че пречеше на останалата публика повече от колкото другите деца. Ако ли не, просто щяха да ни помолят да напуснем залата Wink
Гледането на 3Д наистина може да те накара да се почувстваш странно. Обикновено преди прожекция предупреждават, ако имаш някакви подобни симптоми, да махнеш за малко очилата.
Виж целия пост
# 29
Според мен си зависи от детето. Със Саши сме излизали от прожекция и от обикновено кино - беше на 3.5 - 4 г., когато го заведох да гледа "Немо" и много се изплаши.
А от 3D филмите, според мен този за океана е много по-подходящ за деца отколкото филма за Космоса. Космическият и на мен ми беше малко скучен  Thinking


Ох, как искам да го гледам този с Космоса. Дават ли го още?
Виж целия пост
# 30
На 2 год. я заведохме на 4Д и беше голяма забава  Grinning Много й хареса филмчето и през цялото време не свали очилата. Е, не успя да разбере всички ефекти, но искрено се забавляваше с гоненето на сапунени мехурчета из салона  Grinning Пак ще повторим в скоро време!
Виж целия пост
# 31

Ох, как искам да го гледам този с Космоса. Дават ли го още?
[/quote]

Дават го, да. Можеш да проверяваш тук:
http://kino.dir.bg/kinokino.php?kinoid=78 
Виж целия пост
# 32
Къде има такова 4д кино??
много ми стана интересно  Peace
ама надали е о БГ, нали? Cry
Виж целия пост
# 33
Къде има такова 4д кино??
много ми стана интересно  Peace
ама надали е о БГ, нали? Cry
Ние в увеселителните паркове на Орландо гледахме. Много се чуди защо 4Д, но усещането е невероятно, да не кажа и доста страшно, поне за мен  Crazy  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия