кърмене навън???

  • 2 875
  • 81
мили мами,
кърмя моя бебок много съвестно горе долу на 3 часа. обаче вече е хубаво времето и ходим по разходки.
обаче докато се приготвим, подредим в количката и излезем, станало време за храна.
да си нося в шише ли ядене? или някъде да се скатая, за да я накърмя? newsm78
кърмите ли навън бебоците си??? и къде по-точно?
Виж целия пост
# 1
Абе, Адена, как ще си носиш ядене, кърми си съвсем спокойно навън.
В библиотеката има статия за кърменето навън, прочети я, моля те, че и теми има, пусни търсачката.
Това е най-естественото нещо на земята, що ще се криеш.
Аз си кърмя (все още) когато и където си поискам(даже наскоро във влака се кърмихме), детето ми да е наред е по-важно за мен от тъпите погледи на някой чичка. А да видиш бабите с какво умиление ми се радват.
Ще видиш, ще получиш повече положителни отзиви, отколкото отрицателни.
Виж целия пост
# 2
благодаря за отговора.
аз търсих преди да пусна темата, но нищо не излезе. пак ще потърся.
Виж целия пост
# 3
обаче докато се приготвим, подредим в количката и излезем, станало време за храна.
И при нас така Laughing И мен темата живо ме интересува, защото до сега излизаме най-много за 2 часа,  а лятото искам да сме навън за по-дълго и хич не ми е ясно как ще стане newsm78 Явно е че ще трябва да се кърмим навън. Но аз веднъж пробвах в парка и то бях с моя приятелка /която също накърми бебето си/. И се бяхме скатали в една беседка и пак като минаваха хората ни гледаха като извънземни. Това е доста дразнещо за мен /може би ще претръпна с времето, но тогава ми беше кофти/. А и не е много гот да се разголваш на разни закътани местенца, сама с бебето /пък на не закътани си е малко ексхибионистично Mr. Green/. Изроди има всякакви! Вярно е че не правя нищо нередно, но знам ли...ще следя с интерес какво ще кажат опитните мами Flutter
Виж целия пост
# 4
...ще следя с интерес какво ще кажат опитните мами Flutter

Ами аз вече съм го казала - ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23953.0

Все пак добре е да имаш техника на "разголването", аз лично вдигам блузата нагоре, отдолу обикновено имам боди с тънки презрамки, което придърпвам надолу и вадя гърдата. Получава се цепка, през която се подава малка част от гърдата, а когато бебето засуче, почти нищо не се вижда.
Виж целия пост
# 5
аз съм доста дебелокожо Joy и без грам свян си кърмех навън ,основно в южния парк
изобще не ми прави впечатление кой зяпа и кой не-кърменето е нещо толкова естествено и чисто
хич не ми пука ,какво мислят за мен-даже се кърмехме и носехме едновременно -за дрешката-най удобно на мен ми е с жилетка
сега излизаме за по малко-все пак е зима и не ми се съблича по студа ,но като запролети пак ще се кърмим и вън
Виж целия пост
# 6
Да,кърмила съм го навсякъде.Трудно е първия път,после не ти пука  Wink
Виж целия пост
# 7
И още един начин - както бебето е в кенгуруто, нищо не се вижда(начина на Емем вдигане на блузата). Аз така даже из къщи ходех.
Ако си направите слинг, още по-добре (не съм сигурна дали става за толкова малки бебета обаче)
Но кенгуруто става, щом толкова ви е срам да си си покажете за секунди гърдата.
На всеки стълб има залепени голи жени (рекламите на нощните клубове), на всяка бутка за вестници има купища голи жени и никой не се възмущава, а вие сте седнали да се притеснявате, че някой ви гледал странно за това, че си храните детето.
Не обръщайте внимание на никой, аз даже съм горда със себе си.
Виж целия пост
# 8
Изобщо не ми пука, кърмя си детето навън и на който не му харесва да не ме гледа!  Twisted Evil
Иначе се опитвам да намирам по-закътани местенца и да не се оголвам много, но 2 пъти ми се наложи да се храним на доста оживени места!  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Няма нищо по-естествено от това да кърмиш бебето си. А къде - където и когато огладнее. Не се притеснявай какво ще си помисли някой, прави това, което е добре за бебето ти!
Виж целия пост
# 10
Изобщо не съм се притеснявала от нищо и съм си кърмила бебка на вън.Намирам си някоя пейчица,сядам си и си се кърмим.Няма да изпускаме хубавото време ами!Ние се хранехме на около два часа и половина,то ако не я кърмех на вън не трябваше да излизаме изобщо Laughing
Виж целия пост
# 11
Моето бебе е лятно и да не си мислиш ,че съм се прибирала  Joy Направо ни бяха запознали в градинките baby_neutral, а и в пицариите и къде ли още не  Peace. Кърми си го и не се притеснявай.
Виж целия пост
# 12
на мен ми се струва малко хладничко за кърмене навън., но за пролетта нямам никакви притеснения- смятам да се кърмим където ни се налижи...
Виж целия пост
# 13
На мен ми беше за пръви път вчера в Морската градина на Варна. Отначало ми беше малко сконфузно. Но ме навиха ме страхотните мами варненки-ноемврийки и трябва да ти кажа, че усещането беше невероятно - птичките пееха, отпред гледаката беше моренцето, което блести, а в това време ти кърмиш .. неповторимо е, и ще повторя със сигурност  Peace
Виж целия пост
# 14
Кърмя навсякъде Simple Smile
Не мисля, че има място за притеснение, естествено важно е и какво е времето, но ако пък е толкова студено няма да се разхождате толкова дълго...
Последно навън се кърмехме в кабинката на Банско, добре и се отрази Simple Smile, то май моето дете навсякъде е яло и ни тя ни аз имаме някакви притеснения...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия