За следобедната закуска с бисквити

  • 1 448
  • 27
От време на време давам на Калина за следобедна закуска някое готово плодово пюре с бебешки бисквити /предимно когато сме навън, че е по-лесно/, но се замислям дали не трябва да добавям малко АМ вътре?!  newsm78 Иначе й стига до следващото ядене...
Виж целия пост
# 1
Няма причина според мен да добавяш АМ . Моят син също ги хапваше много тези пюрета  Grinning напълно достатъчни са за следобедна закуска на 7 месечно детенце !
Виж целия пост
# 2
Аз също мисля, че няма нужда да добавяш допълнително АМ.Щом и стига до следващото хранене, значи всичко е наред. Hug
Виж целия пост
# 3
Няма нужда да добавяш АМ.
Виж целия пост
# 4
Аз слагам и АМ,в което разтварям бисквитите,но щом я засища можеш и без.
Виж целия пост
# 5
Няма нужда да добавяш.
Виж целия пост
# 6
Не й добавяй.Само ще му промениш вкуса.Плодовото пюре с бисквитки си е чудесна следобедна закуска.
Виж целия пост
# 7
Иначе й стига до следващото ядене...
Ти сама си си отговорила. Наистина няма смисъл да слагаш АМ.
Виж целия пост
# 8
Според мен няма смисъл да добавяш АМ.
Виж целия пост
# 9
Според мен трябва да слагаш- нали децата до 1 г. възраст трябва да приемат дневно 500 мл. мляко т.е. основата на храната им трябва да е млякото.
Ние сме на 10 месеца и сутрин пие 200 мл. мляко с бисквити
следобед кашата или кисела (купувам безмлечни каши) го правя с нашето си мляко 150 мл. или давам плодово пюре и си изпива  след това млякото -така поема и течности, и вместо вода си изпива количеството мляко.
вечер преди лягане (2 часа след като е вечерял) останалите 150 мл.
Така е при нас но всеки си знае най добре за себе си. Защо не се консултираш и с педиатъра си още едно мнение никога не е излишно.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Няма нужда да добавяш АМ.
Peace
Виж целия пост
# 11
Никога не съм слагала АМ Peace
Виж целия пост
# 12
Аз слагам и АМ,в което разтварям бисквитите,но щом я засища можеш и без.
Peace
Виж целия пост
# 13
За тази възраст аз бих добавила. Peace
Виж целия пост
# 14
След като изкарва до следващо хранене  няма смисъл да добавяш АМ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия