Кой е любимия ви душ гел?

  • 16 581
  • 242
На мен най-много ми харесват душ геловете на Fa с кокос,с ванилия и мед и с горски плодове. Wink  bouquet
Виж целия пост
# 1
  bouquet Еййй kiticat пак изби рибата  Hug Hug Hug Браво за хубавата тема   bouquet

Любимият ми душ гел е мъжкия на GILLETTE (не съм го виждала от 2 години в България) + мъжкия DENIM също   bouquet

Ако ползвам женски, то нещо с аромат на лавандула или кокос   bouquet
Виж целия пост
# 2
  bouquet Еййй kiticat пак изби рибата  Hug Hug Hug Браво за хубавата тема   bouquet

Любимият ми душ гел е мъжкия на GILLETTE (не съм го виждала от 2 години в България) + мъжкия DENIM също   bouquet

Ако ползвам женски, то нещо с аромат на лавандула или кокос   bouquet
Много ти благодаря за похвалата.Аз пък никога през живота си не съм използвала мъжки душ гел. Thinking
Виж целия пост
# 3
моя е на crabtree-evelin, също ги няма в БГ, освен в хилтън
Виж целия пост
# 4
Обикновенно ползвам душ-гела към парфюма, който ползвам.
Виж целия пост
# 5
Обикновенно ползвам душ-гела към парфюма, който ползвам.
Peace
в момента poison на Dior
Виж целия пост
# 6
В момента ползвам на AVON един лилав... малко бие на мъжки аромат,но ми харесва  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
COTTAGE сякаш. Thinking
Онзи ден мернах в Римедиума някакви нови (не бях ходила скоро, така че може и да не са) душ гелчета, в малки шишенца ... попаднах на аромат "дива ягода". Мисля да си взема и да ги пробвам. Peace
Виж целия пост
# 8
Обикновенно ползвам душ-гела към парфюма, който ползвам.
Peace
Виж целия пост
# 9
напоследък ADIDAS, иначе COTTAGE
Виж целия пост
# 10
На мен най-много ми харесват душ геловете на Fa с кокос,с ванилия и мед и с горски плодове. Wink  bouquet
И аз най-често ползвам на "Фа".Също и "Ейвън". Laughing
Виж целия пост
# 11
Любимият ми е Елви на Орифлейм. Има невероятен аромат на момина сълза. Много нежно ухание и доста трайно остава по кожата.
Виж целия пост
# 12
На мен най-много ми харесват душ геловете на Fa с кокос,с ванилия и мед и с горски плодове. Wink  bouquet

и на мен много ми харесват. и за тази смешна цена са много качествени. въобще не ми се изсушава кожата дори и от гелообразните фа. ползвала съм на ейвън /кожата ми става чак на люспи/, на котидж, които също са хубави но са двойно по-скъпи от фа, а качеството им е същото.
фа са страхотни.
аз също ползвам мъжки душ гелове, на мъжа ми за разнообразие Grinning
Виж целия пост
# 13
Авен с колд крем.
Виж целия пост
# 14
На мен най-много ми харесват душ геловете на Fa с кокос,с ванилия и мед и с горски плодове. Wink  bouquet

и на мен много ми харесват. и за тази смешна цена са много качествени. въобще не ми се изсушава кожата дори и от гелообразните фа. ползвала съм на ейвън /кожата ми става чак на люспи/, на котидж, които също са хубави но са двойно по-скъпи от фа, а качеството им е същото.
фа са страхотни.
аз също ползвам мъжки душ гелове, на мъжа ми за разнообразие Grinning

Напълно съм съгласна с теб.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия