Защо се женят мъжете?

  • 3 492
  • 60
Джон Ленън се ожени, защото така искаше Йоко Оно. Лари Фортенски - за да сложи ръка на милионите на Елизабет Тейлър. Елтън Джон - за да не клюкарстват за неговите хомосексуални наклонности.
 А, вашето мнение?
Виж целия пост
# 1
Защото това искат жените..Миг на слабост и..
Елтън Джон - за да не клюкарстват за неговите хомосексуални наклонности.
Грешка..Елтън се омъжи и никога не си е крил наклонностите..
Мисля че и за другите грешиш..Мдаа..
Виж целия пост
# 2
 Защото любовта е ирационална и няма логика и смисъл, дори  да го осъзнаеш на следваща сутрин.
Виж целия пост
# 3
Моят мъж твърди, че било по традиция.
Много било важно семейството. Прав е.
Виж целия пост
# 4
Моят мъж твърди, че било по традиция.
Много било важно семейството. Прав е.
  Хич не ги приемам важните изявления като традиция, днес мислиш едно, утре друго, решенията са отговорности. Освен ала-бала традиции има и  отроче, тогава вече става сложно и дискомфортно, от там нататък възприемам реални коментар, другото е пърхане с уши и теория.
Виж целия пост
# 5
Mъжете се женят zа да си имат лична домашна прислужница   Whistling
Виж целия пост
# 6
Mъжете се женят zа да си имат лична домашна прислужница   Whistling

Нормално, баце. Нали даваме нещо от себе си - правото на жената да каже, че ти е жена. Тоест нормално е да искаме комунални услуги в замяна като начален минимум дето има една приказка ако се сещаш....
Виж целия пост
# 7
Знам ли?  newsm78
Колкото и пъти да го питам моя, що се е оженил за мен, той ми вика:
 - А, де, и аз това се питам??? - и започва да си бие главата...  Banghead
 Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
Прислужница може да бъде и майка им като не се оженят ..та едва ли е само затова.
По-скоро въпрос на лична нагла и най-вече желание за промяна....появяват се нови приоритети и мъжа се престрашава....естествено ако е на мнение, че жената си заслужава.
Виж целия пост
# 9
......Ами наш приятел преди години беше казал че ако можел да си купи пералня прахусмокачка и т.н можел да живее и сам........!!!!!!!!понякога това е тъжната истина а иначе моят отговор е че би трябвало да е по взаимна красива и истинска любов която е неразделно свързана с много хубави неща след това!
Виж целия пост
# 10
Не е правилно да се обобщава. Всеки мъж се жени поради различни причини. Повечето от глупост. Laughing
Виж целия пост
# 11
За по-голяма представителност  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Защото ги възпитават жени!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Женят се, щото майките им ги натискат Wink
Когато на маминки им писне да им правят сутрин закуска-
решават, че е време друга да ги отмени  Wink
Виж целия пост
# 14
Защото това искат жените - поне такива са моите усещания
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия