за лятото и фон дъо тените

  • 1 783
  • 29
наистина ли от жегатафон дъо тена се разтича?от тази година ползвам заради многото ми спукани капилярчета ,но слагам по малко и го разнасям максимално по кожата..ако наистина се разтича тогава значи и крема даже се разтича  Laughing
какво е мнението ви?пудрата ли е по-удчния вариант или това с разтичането не е вярно
Виж целия пост
# 1
Не съм имала такъв инцидент  newsm78 не съм и чувала.
Виж целия пост
# 2
Зависи от фон дьо тена - първо от това до колко е качествен и второ от типа кожа. Има фон дьо тен за суха, има и за мазна кожа, като втория вид "попива"  и е по-устойчив, но ако кожата  ти е доста суха не ти го препоръчвам
Виж целия пост
# 3
За суха кожа се препоръчва течен фон дьо тен.Аз ползвам такъв,но от скоро и не мога да кажа дали би се разтекъл в топло време.Но попива добре в кожата,като крем,и си мисля,че няма да има такъв проблем.
Виж целия пост
# 4
Освен самия фдт има значение и дали се потиш.
Има хора,които и зимно време за потни дори.Ако ти си сред тях препоръчвам ти прозрачна пудра или фдт мус.
А ако не се потиш много и не си на прекалено голяма горещина през повечето време няма значение какъв е фдт.
А и ти сподели,че слагаш по много малко тогава пък въобще няма за какво да се тревожиш.Ако слагаш количество "Познай коя съм аз" тогава определено има място за притеснение.

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз цяла година си се мацам с фдт  Crazy и не ми се е разтичал никога. Кожата ми е смесена, но не се потя. Трябва да е над 35 грдуса и да съм на слънце, за да се изпотя  BlushЛятото ползвах ФДТ мус на Мейбълин и нямах никакви оплаквания - матира и придава кадифен ефект на лицето.  Peace
Виж целия пост
# 6
аз имам една приятелка,която също слага фдт постоянно и не и се разтича-дори през лятото...доколкото знам ползва някакъв на Орифлейм.
Виж целия пост
# 7
Има матиращи ФДТ, които имат частици пудра в състава си Peace
Виж целия пост
# 8
е,чак пък да се разтича...щом слагаш малко няма страшно.Пробвай Double Wear на Ести Лаудер,за мен няма по-добър
Виж целия пост
# 9
Има матиращи ФДТ, които имат частици пудра в състава си Peace
Аз съм с матиращ на AVON тъй като съм със смесена кожа,много съм доволна.
Виж целия пост
# 10
а искам да ви питам като под фон дъо тен-а слагам за основа слънцезащитен крем с многовисок фактор и после фон дъо тен ,нали крема пак ще ме пази от слънцето?няма да му се намали ефекта нали
Виж целия пост
# 11
През лятото ми е малко притеснено да слагам ФДТ, тъй като съм с мазна кожа и има опасност да лъсна още повече Rolling Eyes С матиращ не съм пробвала.
Виж целия пост
# 12
Аз също не ползвам лятото, чувствам се дискомфортно
Виж целия пост
# 13
аз си слагам по-малко и зима и лято и до сега съм нямала такъв проблем.
Виж целия пост
# 14
еми определено съм имала случай да се разтича , но това е при некачествените фон дьо тени например голям болук са на ейван , но на Макс Фактор и на мейбалин са добри Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия