Слагате ли шапчица вкъщи?

  • 47 237
  • 790
Gotcha!  newsm57

За заглавията на темите да си поговорим  Mr. Green

Ето някои от днес, които ми се набиха в очите.

САМА СЪМ В ПАРКА...
Слагате ли шапчица вкъщи?
Кога ви дойде след раждането
Зверски ми се пие бира
Да се учим да говорим
Често си търка очичките!
От кога да започнем да сядаме?


Разбира се,
В 21век мъже раждат бебенца... 
Виж целия пост
# 1
Определено е!
Но не отричам,че има и подвеждащи.Дълго време ги подминавам,а се оказват не дотам лоши теми.
 Помоооощ...нещо си- подминавам.
Напоследък и автора на темата ми е определящ.
Виж целия пост
# 2
Терзаеш се, а? Аз рядко ходя там и винаги съм впечатлена от заглавията. А не рядко - и от съдържанието на темите.

И още една даже ще добавя: Каква е температурата за отглеждане на момчета, която е личния ми фаворит.
Виж целия пост
# 3
Заглавието да, името не  Grinning
Виж целия пост
# 4
Ммисля, че да. И все пак, въпреки, че се апелираше да става ясно за какво иде реч в темата, по заглавието, гледам все още има тези със загадъчни заглавия  Crazy
Виж целия пост
# 5
Какво не ви е ясно бе, хора? Ако идеше реч за тематиката на Майчинския, нали темата щеше да е там?!
Ясно е, че става дума за отвлечените и безидейни теми и подвеждащите им заглавия.
Виж целия пост
# 6
Ммисля, че да. И все пак, въпреки, че се апелираше да става ясно за какво иде реч в темата, по заглавието, гледам все още има тези със загадъчни заглавия  Crazy
То моето умишлено е такова...ама сега се чудя дали да не го редактирам за по-нормално Confused да не си доказвам тезата от раз, един вид Laughing
Виж целия пост
# 7
И името и автора  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Gotcha!  newsm57

За заглавията на темите да си поговорим  Mr. Green

Ето някои от днес, които ми се набиха в очите.

САМА СЪМ В ПАРКА...
Слагате ли шапчица вкъщи?
Кога ви дойде след раждането
Зверски ми се пие бира
Да се учим да говорим
Често си търка очичките!
От кога да започнем да сядаме?


Разбира се,
В 21век мъже раждат бебенца... 


Мен винаги ме е "впечатлявало" говоренето в множествено число. "Изакахте" ли се днес? Или - ние си изпиваме цялото сокче... Уааау! Не че това са заглавия на теми, но и в тях се забелязва. Иначе - на Клавата за заешките ушички още я помня.
Виж целия пост
# 9
То моето умишлено е такова...ама сега се чудя дали да не го редактирам за по-нормално Confused да не си доказвам тезата от раз, един вид Laughing
Заглавието е подвеждащо, но пък е от Мис Бу.
Рядко чета кой е автора, но заглавието определено е много важно. Обичам метафорични заглавия, сещам се сега за "Пътеводител на форумския стопаджия", "Форумско безмоторно летене", "Диета според вятъра" /тук не съм много сигурна дали беше така/... Не знам дали е имало някога гласуване за тема с най-оригинално име, но може би си струва Laughing
Виж целия пост
# 10
много обичам "необичайни" заглавия, за мен това е определящо, за да вляза ...
автора - не
Виж целия пост
# 11
Бременност и анален секс
Забелиха ни бубата
На колко години станаха татковци вашите мили?
бременност-цвят-енергия???
Виж целия пост
# 12
Да, оказва се, че подминавам теми, заради заглавие и отварям други такива, понеже заглавието ми звучи интригуващо, а е нещо съвсем различно от очакванията ми.
Темите с една, две неопределени думи и многоточие след тях.
Ето, тази я отварям като си мисля, че ще говорим за имената човешки и вече си мисля какво да пиша и хоп - нещо различно Grinning
че и за шапка ли да отговарям?
Виж целия пост
# 13
Бременност и анален секс

Оо, тази я четох с невероятен интерес  Mr. Green
На мен  фаворити са ми тези от рода:
Женско име със "С", мъжко име с "М" или бебешко име с ер малък
Ами то си има именници, бе хора. Има и чичо Гугъл  Crazy
Виж целия пост
# 14
Ами то си има именници, бе хора. Има и чичо Гугъл  Crazy

Друго си е форумското съсловие да избере име на детето  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия