Броите ли си рестото?

  • 1 673
  • 39
Броите ли си рестото в магазина? Или повечето сте разсеяни (като мен) и просто прибирате парите и тръгвате? А да има такива, които прибират парите и тръгват без покупката? На мен ми се случва често. Embarassed
Виж целия пост
# 1
Хвърлям поглед, който обикновено ми дава представа точно ли ми връщат или не. Но специално да броя - рядко, освен ако не развалям много едри пари.
Виж целия пост
# 2
Аз съм от разсеяните. Нито броя, нито гледам в колко чанти са ме подредили Simple Smile.
Случвало се е да си забравя покупки... и да се сетя след дни даже. Но напоследък откакто пазарувам със собствени торби, по-рядко забравям нещо.
Виж целия пост
# 3
Не го броя и ме е яд доста често..... минавам се.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Хвърлям поглед, който обикновено ми дава представа точно ли ми връщат или не. Но специално да броя - рядко, освен ако не развалям много едри пари.
Виж целия пост
# 5
Обикновено плащам с карта!
Виж целия пост
# 6
Не го броя. Разчитам на коректността на касиера, което някога ми е изигравало лоши шеги.
Виж целия пост
# 7
Броите ли си рестото в магазина? Или повечето сте разсеяни (като мен) и просто прибирате парите и тръгвате? А да има такива, които прибират парите и тръгват без покупката? На мен ми се случва често. Embarassed

Без покупките не се е случвало да си тръгна, но без портмонето наскоро ми се случи да си тръгна. ooooh! Добре, че мъжО беше с мене и ми гледаше в ръцете. Grinning

А рестото не го броя. Много, много рядко се случва да преброя това което са ми върнали и то само с бегъл поглед.

Виж целия пост
# 8
Не броя, директно прибирам в портмонето или джоба.
Без покупки съм си тръгвала от кварталния магазин. Ама не напазаруваните от него, а тези, които съм носела от друг магазин, да речем.
Виж целия пост
# 9
Обикновено плащам с карта!

Дори когато си купуваш хляб от кварталният магазин ли?;Wink

Никога не си поглеждам рестото.То и няма смисъл де ... когато купувам повече от 2-3 неща не си смятам кое колко струва и колко ще ми е сметката,че да знам колко ще ми е рестото;)
Виж целия пост
# 10
не броя, не гледам, не прибирам...
Но правя големи скандали, ако ги хвана.
Виж целия пост
# 11
Не го броя и ме е яд доста често..... минавам се.  Rolling Eyes
И аз. Close
Виж целия пост
# 12
Левовете - да, стотинките - не.
Виж целия пост
# 13
Левовете - да, стотинките - не.
И аз  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Броя особено ако ми е върнато ресто от машина
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия