Курсове за бременни?

  • 961
  • 13
Здравейте!

Преди време моя приятелка беше бременна и посещаваше някакви курсове за бременни.
Обръщам се към майките, които в момента ходят на такива - къде има такива курсове? Какво правите на тях? Колко се заплаща?

Скоро мисля да започна да посещавам такива, затова би ми било интересно да прочета малко актуално инфо.

Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Здравей! Аз посещавам курсовете на списание " 9 месеца", тяхната програма и тел за записване можеш да намериш в началната страница на бг мама. Не се заплаща нищо, освен два лева вход, които после си ползваш, за да консумираш нещо в заведевието. Другият курс, на който ходя е в МОЛ- София. Намира се на последния етаж в зоната за хранене, не се заплаща и не се записваш предварително. Провеждат се всеки вторник от 10.30 Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти, Боряна!
Виж целия пост
# 3
Ей,блазе ви,момичета!Ние тук в Бургас си имаме само лекциите на 9 месеца през седмица и платени курсове.Чудя се,обаче не ми ли е късно за курсове вече  newsm78
Виж целия пост
# 4
Здравей.Аз ходих на курсовете на списание "9 месеца" и съм много доволна.Запознах се с доста майки с които и до сега поддържаме контакти.Темите на лекциите са доста интересни а и винаги ти дават подаръци  Laughing Mr. Green Laughing
Например не съм купувала шишета защото от курса си събрах и то са на Авент. Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Аз лично също проучвам въпроса, защото искам да ходя на такива курсове и ето какво открих:
телефони: 02 962-26-75, 0899 909-299, 0888-95-28-97
София, ул. Русалийски проход 15–17, вх. 3, офис 41 - Център за съвременни родители
Има курсове в "Света София" на Мазнейкова и в Тина Киркова също.

randuna, не е вярно, че нямате курсове в Бургас - ето координати: http://myrelax.hit.bg/bg/contacts.html

Аз ще посещавам също курсове, но още не съм решила на кои ...  newsm78

Успех на всички!   bouquet
 
Виж целия пост
# 6
Момичета взимате ли половинките на тези курсове или ходите сами  newsm78
За какво става въпрос на тези курсове, извинявайте за тъпите въпроси, но като чуя курсове  и лекции си представям студентските години  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Здравей, аз ходих отначало на курсовете на 9месеца, но там не всичко се казва изчерпателно, пък и нямаш практическо обучение. Ходихме с таткото на курсове в софия - www.aztito.com и останахме много доволни, защото се занимавахме индивидуално. Много е полезно се оакза после, когато дойде бебето. Отначалото таткото не искаше да идва с мен, но после му стана интересно и се радвам, че го направи, защото сега може да прави вис4ко, каквото и аз с малки изкличения. Успех!
 baby_neutral
Виж целия пост
# 8
borianna, моля те дай някакъв телефон или линк за курсовете на сп. 9 месеца, защото аз не откривам нищо  smile3506
Виж целия пост
# 9
За лекциите в МОЛ само да добавя,че се заплаща по 5 лв. Peace
Виж целия пост
# 10
borianna, моля те дай някакъв телефон или линк за курсовете на сп. 9 месеца, защото аз не откривам нищо  smile3506

В сайта на списането ще намериш! Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Здравейте Simple Smile

Аз ходих на такъв курс  в У-ще за бъдещи майки "МА-МА" www.ma-mabg.com
Изклю4ително доволна съм както от това, което научих там, така и от моми4етата, които го провеждат. Те са професионалистки в акушерството, а кой по-добре от една (в случая две Simple Smile)) акушерка може да помогне на една бъдеща майка?!? Колкото и да се опитвам, не мога да измисля и една недобра дума ... Получаваш толкова из4ерпателна и подробна информация както за процеса на раждане, така и за отглеждането на детето. Преди да отида там изпитвах ужас от процеса на раждане, все си мислех, 4е няма да се справя. Не знам какво ми казаха или по-скоро как ми го представиха, но сега дори и не го мисля - знам, 4е всеки един момент (терминът ми е на 10/04) ще трябва да си хвана торбичката и да тръгвам към болницата, а нямам никакви притеснения за нищо...
Вярвайте ми, това са най-смислено похар4ените ми пари, откакто съм излязла по майчинство. Ако си платиш целият курс предварително (11 теми), полу4аваш бая голяма отстъпка  + една тема бонус. Освен това, провеждането на 'уроците' е съобразено с теб, работят и в събота
Не мисля, 4е даването на подаръци е от зна4ение, когато става въпрос за такива неща като раждането на детето ти и неговото отглеждане, но за техните любители - дават и подаръци
Виж целия пост
# 12
мише и аз съм ходила на тези кърсове и изцяло споделям, това което си написъла /аз нямаше да мога толкова добре/.  newsm10 smile3521 Страхотни са и аз много им благодаря
Виж целия пост
# 13
Аз мисля да се запиша в Ма-ма след Великденските празници!  Peace  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия