сокчета на хип?

  • 1 044
  • 19
мамчета,искам да ви попитам кой според вас е по-добър вариант за захранване със сокче:бебето ми е на 4 мес.и искам да започна да му давам вече сокчета,но се двоумя между готовите на хип от моркови или да купя моркови от пазара,които според мен са пълни с нитрати по това време.моля ви,посъветвайте ме.благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Аз давах от соковете на ХИП  Peace Много са хубави и понесоха много добре на детето  Grinning
Имам  резерви към домашното приготвените , да не говорим каква разправия са ...
Виж целия пост
# 2
Аз започнах със сок от пресни плодове. Не мисля, че готовите сокове, които бъкат от консерванти са по-полезни.
Виж целия пост
# 3
Целта е да се започне захранване с ПРЕСЕН сок, а не полу-компот!
Виж целия пост
# 4
Определено мисля, че е по-добре сокът да бъде прясно изцеден, отколкото готов. Вярно, че е по-голяма играчка да направиш сок, да измиеш и т.н., но в крайна сметка всичко в името на детето!
Виж целия пост
# 5
Прясно изцеден. Морков и ябълка е ок.
Обели морковите, нарежи ги на парчета и ги накисни в студена вода за половин час. Така падат 99% от нитратите и няма за какво да се притесняваш.  Hug
Виж целия пост
# 6
Прясно изцеден. Морков и ябълка е ок.
Обели морковите, нарежи ги на парчета и ги накисни в студена вода за половин час. Така падат 99% от нитратите и няма за какво да се притесняваш.  Hug

Ей, този трик не го знаех, благодаря Блонди  bouquet
Ще го имам предвид, когато започна да давам сокове на сина си
Виж целия пост
# 7
На моята беба пресния сок не й понесе. Получи колики. С кака й не беше така, но явно си е до дете. Според мен по-добро от домашното няма, но ако имаш сигурни продукти. Това за накисването и аз не го знаех. Като се престраша пак да пробвам да правя сок ще го приложа. Мерси.
Виж целия пост
# 8
започнах с прясно приготвени сокове,ябълки и домашни моркови,мисля,че е по-добре да се започне с домашно производство
Виж целия пост
# 9
Почнах с домашни-морков и ябълка,после минах на такива на ХИП,и и дадох ябълка и грозде на ХИП,защото сега няма грозде никъде.Захраних със сок от круша-домашно направено,ама крушата не беше домашна и беше такъв мутант,че ми беше ясно за какво става дума и на следващият път дадох круша на ХИП.
Виж целия пост
# 10
Захраних с прясно цедени сокове, но с домашни продукти. После започнах да давам от соковете на Хип и така после ми беше лесно с плодвите пюрета, защото покрай соковете шушето беше опитала много плодове.
Виж целия пост
# 11
Блонди е дала много изчерпателен отговор smile3501
Виж целия пост
# 12
Започнах с прясно изцедено сокче от ябълка. След това купувах от сокчетата на Хип и малката много ги харесваше Hug
Виж целия пост
# 13
  Аз започнах с готови на ХИПП-морков,морков+ябълка,само ябълка-София ги пие,не е имала проблеми PeaceКогато започнат да излизат сезонни плодове,ще й правя домашни Peace
Виж целия пост
# 14
Аз започнах с прясно изцедени сокчета от ябълка. Но след това станахме големи почитатели на Хип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия