Птиците сигурно са полудели

  • 1 799
  • 26
От 15 минути гледам през балкона как ужасно много птици, разделени на 3 ята, се въртят в кръг нагоре и надолу (не на ляво и надясно). Гледката е някак си стряскаща  Shocked....Та се зачудих защо го правят! Нещо ги е уплашило? Или усещат, че нещо ще се случи?
Вие виждали ли сте подобно нещо и знаете ли на какво се дължи?
Виж целия пост
# 1
Стига де!Такива неща ме плашат много, аз съм си бъзла.Незнам на какво може да се дължи.
Виж целия пост
# 2
Издигат се от въздушните течения, правят го по този начин, за да си спестят размахването на крилата. Обикновено си избират място, където въздуха е по-топъл, така той ги издига нагоре без особено усилие.Виждала съм ги наесен, когато се приготвят да полетят на юг.
Виж целия пост
# 3
През декември 2012 идва краят на света, четох в интернет. Може би усещат.
Виж целия пост
# 4
Това е разработка на военните  Crazy
Виж целия пост
# 5
Това е разработка на военните  Crazy

Които ще снимат "Птиците 2"   tiptoe
Виж целия пост
# 6
През декември 2012 идва краят на света, четох в интернет. Може би усещат.



За кой ли път.... Wink
Виж целия пост
# 7
Понякога гълъбите се държат така, когато ловува ястреб.
Пусни си филма "Птиците" на Хичкок, ще спреш да гледаш птици.
Виж целия пост
# 8
Чакат за кастинга на Мюзик Айдъл 2.
Виж целия пост
# 9
Този край на света нали трябваше да настъпи през 2000г. newsm78 Друга ще да е причината....
Виж целия пост
# 10
Ай стига де,странни дъждове,странни птици,стига ни стресирахте моля ви се,Калино къде го чете са па тва Rolling Eyes.Млади сме още кви са тия работи,да не би да си чела за 3012г,я виж по добре.
Виж целия пост
# 11
През декември 2012 идва краят на света, четох в интернет. Може би усещат.

Tц, до няколко дни ще е. Не си ли спомняте сцените с птици в The day after tomorrow...

За успокоение, ако филмът на Хичкок не помогне, четете "Тъмната половина" на Кинг.
Виж целия пост
# 12
А така Кейси браво,ми що не каза по рано,че да изживея някои неща,които до сега  Mr. Greenне съм.
Виж целия пост
# 13
Ай стига де,странни дъждове,странни птици,стига ни стресирахте моля ви се,Калино къде го чете са па тва Rolling Eyes.Млади сме още кви са тия работи,да не би да си чела за 3012г,я виж по добре.

Карчева, инфото е точно. 2000 си беше за предишния край на света.
Виж целия пост
# 14
Ай стига де,странни дъждове,странни птици,стига ни стресирахте моля ви се,Калино къде го чете са па тва Rolling Eyes.Млади сме още кви са тия работи,да не би да си чела за 3012г,я виж по добре.

Карчева, инфото е точно. 2000 си беше за предишния край на света.

Хм, а 2008 нямаше ли и друг край? Или беше 2005  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия