Дайте съвет за кабелна Телевизия?

  • 742
  • 10
В момента сме на Евроком, но откакто ми спряха Диемите и какво ли още не искам да ги сменя с други. Дайте някаква информация и актуални цени.  Crazy
  Hug
Виж целия пост
# 1
Булсатком
Имат сайт
Виж целия пост
# 2
ние сме на Видеосат, но си мисля, че цифровата телевизия определено е по-добра! и при нас от известно време няма диеми, но то пък по тях все едни и същи филми въртяха  Crazy въпреки че понякога и на мен ми липсват Embarassed...
Виж целия пост
# 3
Към ЕвроТурСат сме, но нямаме Диеми тоже.
Качеството е добро  Peace

Ако сте с читав ТВ приемник си заплюваш направо някоя цифрова телевизия и готово.

Виж целия пост
# 4
И аз съм за цифровата телевизия,единствения минус е,че е само за един телевизор.Ако искаш да си пуснеш втори,трябва да си купиш още един предавател или там както се казва.
Виж целия пост
# 5
Ние сме на ЕвроТурСат аналогова + свободни цифрови канали.
Доволна съм.Имаме аналогова на три телевизора,а цифрова-само в хола.
На цифровата имаме всички Диеми.
Има и BabyTV,което много ми харесва.
Разликата в цената е само 3 лв,а ако платиш преди първо число на месеца-1,50 лв.
А програмите на цифровата са около 150.(не че ги гледам всичките Laughing
Виж целия пост
# 6
И аз се интересувам. Бях на ЕвроТурСат, сега съм на Евроком, но не съм доволна и от двете. Какво би струвало включване към Булсатком, но за 3 броя телевизори? Знае ли някой какви такси се плащат за всеки телевизор + пакета?
Виж целия пост
# 7
И аз се интересувам. Бях на ЕвроТурСат, сега съм на Евроком, но не съм доволна и от двете. Какво би струвало включване към Булсатком, но за 3 броя телевизори? Знае ли някой какви такси се плащат за всеки телевизор + пакета?


http://www.bulsat.com/firm.php
http://www.itvpartner.com/
Провери тук. Аз от един месец гледам и още не съм решила, ма се не остава време. На едното място обаче, нямаше fox , а аз/като се изключи предаването с пластичните операции/ много я харесвам.
Виж целия пост
# 8
Зависи  какво имате в района. При нас изборът  беше  само между Евроком   и Супер макс. Та ние сме към Супер макс- не е най -доброто, но става.
Виж целия пост
# 9
Ние сме на Софийска кабелна компания - имам 80 програми - плащам пакет кабелна+ НЕТ = 33 лв на месец и съм много доволна и от двете неща - нета е много бърз.
Виж целия пост
# 10
За съжаление Софийска кабелна компания в нашия квартал нямат мрежа. Тук имаме избор само между ЕвроТурСат и Евроком, ама не съм доволна. Вдигнаха цените, а орязаха доста канали, това и за двете ТВ важи. А на Фокс и аз съм фенка  Simple Smile , много ми допадат и пластичните операци, които показват  Simple Smile За сега само гледам, де Mr. Green Не бих се лишила от този канал.
Също така съм се спряла на Бул Сат Ком, ама много скъпо излиза за 3 ТВ ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия