колко пъти се храните

  • 400
  • 7
здравейте, колко пъти яде вашето едногодишно бебе? ние още ядем 5 пъти.
Виж целия пост
# 1
На 11 месеца са още, но от 3-4 месеца отказаха категорично 5-кратно хранене и са на 4. До колкото знам, долу-горе на вашата възраст минават на 4, но щом му се яде на детето... Laughing Стига да не прекалите с кг-те, разбира се!
Виж целия пост
# 2
4 пъти.
Виж целия пост
# 3
4 пъти се храни дъщеря ми.
Виж целия пост
# 4
ами май са шест.сутрин и вечер ам и през дена 4 пъти с манджичка.
Виж целия пост
# 5
Колкото пише по книгите  или колкото казала съседката  Joy. Сега сериозно - ние се храним по 1 път а понякога по 0 и ядем само хляб.  Пробай тази схема - развиваме се прекрасно, пълни сме с енегия и всичко ни е на 6.  Та доказано схемата е добра и работи - не знам защо в книгите пише съвсем различни неща.  newsm78
Виж целия пост
# 6
Колкото пише по книгите  или колкото казала съседката  Joy. Сега сериозно - ние се храним по 1 път а понякога по 0 и ядем само хляб.  Пробай тази схема - развиваме се прекрасно, пълни сме с енегия и всичко ни е на 6.  Та доказано схемата е добра и работи - не знам защо в книгите пише съвсем различни неща.  newsm78

За вас трябва отделна тема и да ти зачислят 5 педиатъра да съветват как да пребориш малкия! Твоя е едно чудо девето....! Laughing
Виж целия пост
# 7
И ние минаваме с 4 хранения,но ако яде по малко ,се налага и 5-то хранене.Общо взето -както дойде.Тя сама си направи този режим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия