Кажете нещо което НАИСТИНА действа???

  • 1 821
  • 38
Преди 12 дни родих моя прекрасен син Grinning, въстанових се сравнително бързо, корема ми почти се е прибрал благодарение на колани, обаче виж стриите......... Mr. Green и то имам само на дупето, никъде другаде. По време на бремеността се мазах с най - различни лосиони против стрии и сега незнам след като вече са се появили какво да ползвам. Споделете за нещо което сте ползвали и НАИСТИНА действа
Виж целия пост
# 1
Няма такова нещо...е,може да има някаква оперативна интервенция,която да помага,но не знам..
Виж целия пост
# 2
na Mustela kozmetikata e mnogo dobra i znam che ima i nqkakuv krem za strii no ne sum go polzvala obache drugite maiki mnogo go hvalqt dori sega i az smqtam da si vzema che i moeto dupe e  Embarassed  nacepeno zdravo ot gadnite strii #2gunfire
Виж целия пост
# 3
Вече появили се стрии , не могат да се махнат с крем Peace
Виж целия пост
# 4
пилинг терапия-грийн пийл,излющват ти кожата-няколко пласта от нея,преди няколко години беше по 300лв серията,питай при добра козметичка
Виж целия пост
# 5
Няма такова чудо! Naughty
Виж целия пост
# 6
На мен пък ми помогнаха ампулите на Лиерак, но стриите ми бяха много малко и много фини, а не дълбоки, доста се заличиха.
Виж целия пост
# 7
Няма такова нещо. Аз толкова мазила съм измазала и нищо не е подействало.
Виж целия пост
# 8
За съжаление няма такова чудодейно средство  Naughty Naughty Naughty- хирургична намеса, но не всеки път е удачно да се направи и се повлияват. Просто приеми, че ти е такава кожата и не си давай парите за "нови" мазила.
Виж целия пост
# 9
Вече появили се стрии , не могат да се махнат с крем Peace
Подкрепям  Peace
Виж целия пост
# 10
четох някъде че лазерна терапия помага за заличаване на стрии
Виж целия пост
# 11
Няма такова нещо. Аз толкова мазила съм измазала и нищо не е подействало.

И аз  Tired
Виж целия пост
# 12
Определено наистина няма такова чудо, което със сигурност да ти подейства.
Пробвай с други козметични процедури, но и там няма гаранция.
Всичко си е до кожа.
Виж целия пост
# 13
Вече появили се стрии , не могат да се махнат с крем Peace
Нищо не помага след като вече ги има  Naughty   smile3521
Виж целия пост
# 14
Не вярвам да има такова мазило Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия