Рецепти с ярешко месо

  • 7 070
  • 11
Вчера изпекох един горен бут от яре, но остана месце. Някой може ли да помогне с рецепта за манджичка, че днес месото вече е поизсъхнало, а не ми се хвърля...пак.
Виж целия пост
# 1
Сготви го с много зелен лук Peace
Виж целия пост
# 2
Курбан-само да заври водата и го пльосваш вътре.С мъжа ми го обожаваме.
Виж целия пост
# 3
Можеш да го сготвиш и със спанак,лапад,картофки. eat
Виж целия пост
# 4
Ориз, гъби, царевица, моркови настъргани, грах, лук, пикантина. Може в тенджерата, може във фурната.
Виж целия пост
# 5
Само да вметна един пиниз Grinning За да не мирише ярешкото, докато го готвиш му ливни 50 мл ракия. Тя убива миризмата на коза.
Виж целия пост
# 6
Ярешкото се готви като агнешкото, а от мен съвет, трябва да е изчистено много добре от случайно попаднали косъмчета, че ако има такива, после ще има чести посещения в тоалетната  Wink
Виж целия пост
# 7
Момичета, благодаря за отговорите!   bouquet
Вижте аз как го сготвих:
Нарязах 1 връзка пресен лук и половин връзка пресен чесън на ситно. Бланширах ги в подсолена вода, извадих ги и изсипах водата.
В същата тенджерка сложих 1 суп.л. мазнина, малко доматен сок, червен пипер.
Месото нарязах на ситно и добавих в тенджерката.
Сложих една шепа фиде, начупено на ситно, добавих вода, да стъне гъсто, колкото супа и оставих да се свари фидето.
Накрая сложих Вегета на вкус, добавих бланширания лук и оставих да поври още малко.

Виж целия пост
# 8
Само да вметна един пиниз Grinning За да не мирише ярешкото, докато го готвиш му ливни 50 мл ракия. Тя убива миризмата на коза.
newsm10
Виж целия пост
# 9
Ярешкото се готви като агнешкото, а от мен съвет, трябва да е изчистено много добре от случайно попаднали косъмчета, че ако има такива, после ще има чести посещения в тоалетната  Wink
Това е другият пиниз Grinning Mr. Green  newsm10
Виж целия пост
# 10
На мен най-много ми харесва с ориз,гъби и пресен лук на фурна.
Виж целия пост
# 11
Днес попадам доста на неща, които не бих близнала  Sick  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия