до кога АМ

  • 1 401
  • 23
Здравейте!
сина ми е на една година и се чудя до кога да давам АМ.Повечето деца на нашата вазраст вече вечерят супа,но спред педито АМ трябвало да се дав до 2 1/2 години та незнам какво да правя.целта ми е да махна бибероните,а той мляко пие само от шише
Виж целия пост
# 1
Аз още си давам АМ.Към 1 год. и 3 месеца започнах към 18 часа да му давам супичка за вечеря,а преди лягане около 20-21ч. му давам мляко.Смятам да продължа да давам  докато го пие,независимо на каква възраст ще е.Нестле имат мляко и за след 3 години.
Виж целия пост
# 2
Аз смятам да давам докато сам не се откаже.
Виж целия пост
# 3
Аз мисля  до 1,5 г. да давам АМ , а след това да редувам АМ и прясно краве или козе мляко (домашно ) през вечер и така до като не се откаже от АМ , а след това продължаваме всяка вечер преди лягане 1 чаша прясно мляко и така докато порасне .
Виж целия пост
# 4
ще давам докато иска Peaceвсе още димана пие сутрин и вечер мляко Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Момченцето ми е на 1 г и 6м и още си пие АМ сутрин и вечер.Ще му го давам докато сам не го откаже.
Виж целия пост
# 6
На 1г и 4м е дъщеря ми, храни се 4 пъти дневно , от които два пъти- сутрин и вечер давам Нестле Джуниър.
Виж целия пост
# 7
И Тери все още си го пие сутрин и вечер.Не мисля скоро да го спирам,след като тя си го иска.
Виж целия пост
# 8
Все още пие АМ сутрин и вечер преди сън. Вечеря около два часа по-рано.
Виж целия пост
# 9
И аз мисля да давам АМ, докато тя иска. Peace
Виж целия пост
# 10
Александра вече го отказа, но Виктория още пие преди сън. Хубаво нещо е млякото. Не му го спирай докато той не поиска.
Виж целия пост
# 11
Докога биберон тогава или докога АМ?  Grinning
АМ до годинка. Мляко, било то АМ или обикновено прясно или кисело - до 3 годинки всеки ден.
Ако го иска детето  Peace Все някога започват да пият и с чаша, но поне до две годинки и след това даже млякото си е ок с биберон, каквъ е проблемът, че се притесняваш?
Виж целия пост
# 12
И аз не виждам проблем в бибероните на една такава възраст.
Моята дъщеря е вече на 2, но вечер си пие млякото от биберон. Пие прясно мляко.
Виж целия пост
# 13
докато детето иска,моят син не пие ам,но яде кисело мляко с лъжица
Виж целия пост
# 14
Аз смятам да давам докато сам не се откаже.

Така направих аз.Отказа го малко след като навърши 2г.
danica,щом бибероните те притесняват,можеш да даваш млякото през някаква неразливаща чаша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия