Някой притежава ли тази книга

  • 759
  • 7
Притежавате ли тази книга   http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=22679   и какво ви е мнението за нея?Има ли смисъл да се купува?
Виж целия пост
# 1
За първи път я виждам, обаче ми се струва полезна, ако искаш да си следиш калориите и ти трябва бърза справка...
Виж целия пост
# 2
Нямам тази книга,но определено ще ми е от полза. Grinning
Виж целия пост
# 3
Аз имам книгата. Честно казано не ти я препоръчвам, защото е адаптирана от американска такава -съответно дава информация за храни, които са срещани в Щатите, и съответно не дава информация за често употребяваните храни в БГ. Например, няма да намериш калориите на таратора или на различните видове кисело мляко, на кашкавала, сиренето и т.н.
Иначе дава информация не само за калориите, но и за в., б., м.
Виж целия пост
# 4
  На същото мнение съм като Голям Праз. Много излишни неща, а за българските ястия -нищо.  Едно и е предимството- докато ровиш да намериш калориите на нещо, може да изхабиш немалко калории/ но и нерви/. Не я препоръчвам.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви за отговорите и за съветите момичета  Hug
Виж целия пост
# 6
Това ме навежда на мисълта, че съфорумките, ако се организираме да издадем една адаптирана за бг пазара книга с калории... под пари ще останем Simple SmileMr. Green  Twisted Evil
 
Виж целия пост
# 7
Това ме навежда на мисълта, че съфорумките, ако се организираме да издадем една адаптирана за бг пазара книга с калории... под пари ще останем Simple SmileMr. Green  Twisted Evil
 

 Joy hahaha Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия