Харесвате ли бижутата на Сваровски?

  • 3 020
  • 73
# 15
Не особенно,но има и неща които ми харесват Peace
Виж целия пост
# 16
 Да, много  Rolling Eyes

Напоследък съм влюбена в това(което не е нов модел, но този цвят точно е страхотен, толкова е нежно....)  http://shop.swarovski.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en … amp;ProductPage=4

и в това: http://shop.swarovski.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en … amp;ProductPage=2

и вариантът му с черешки  Heart Eyes   http://shop.swarovski.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en_ZW/-/EUR/SW_DisplayProductInformation-Start?ProductSKU=99891634&CategoryName=990104041&ProductPage=2


Отделно едни обици, които заглеждам от доста време, но 170 лв ми идват малко в повече за подобно бижу  Crossing Arms

Скоро, обаче имаме годишнина от сватбата и мъжът ми знае къде да търси подарък(колко само го олеснявам, нали?  Crazy), та се надявам, че ще се сдобия с някоя от посочените красоти  Mr. Green
Виж целия пост
# 17
Аз харесвам много от нещата на Сваровски, особено ПРЪСТЕНИТЕ. Друг е въпросът, че точно тези, дето искам да си ги купя, ми идват скъпички.
Виж целия пост
# 18
И аз ги харесвам. Красиви и нежни са...разбира се има и неща, които не ми харесват, но като цяло съм ЗА бижутата  Peace
Виж целия пост
# 19
мога фермани да изпиша на тази тема
по принцип ги харсвам като визия, но не и като качество
или аз съм карък или нещо им куца

имам всякакви модели, непрекъснато се изкушавам да си купувам и после дръвце

без никаква механична намеса, кристалите се пукат на врата ми. За камъни, които са цели, т.е. не са монтирани на метал, гаранция няма - и пих няколко студени душа

имам един комплект с обици - струваше малко под 500лв
носих го много рядко, 2 или 3 пъти, и един ден един камък падна, занесох го на ремонт, залепиха го, на следващото носене пак падна, тогава вече го загубих. Взеха го за ремонт, пращаха го не знам си къде, оказа се, че модела вече не се произвежда, и такъв камък няма, та трябваше да си избера друг модел. Да ама за тази стойност същата нямаше голям избор. Както и да е - избрах. После трябваше да се подпиша, че новото колие, няма да има гаранция. На всичкото отгоре, от първото ми остнаха обиците, които не мога да комбинирам с нщо друго
абе скапана работа.

Малена има такива обици, но само горната част, без всулката. Това с аединствените й обици, които за 1 ден и възпалиха ушите
http://shop.swarovski.com/publicimages/CG/B2C/PROD/240/857350W240.jpg

така, че харсвам ги, но за "гаранциите" които ми предлагат, ценит им трябва да са поне наполовина
Виж целия пост
# 20
Харесвам ги ,но нямам много неща, защото нося само злато, а в жълт метал изборът е ограничен.харесвам големите бижута, а ме малките романтини.Имам пръстен и гривна с големи кафеви камъни.Пръстена го свалям само като си лягам,защото е много голям и  ми е неудобен и не е мръднало покритието му. Не харесвам бижутата с бели кристали,както и  единичните им камъни-висулки  .
Виж целия пост
# 21
Не ги харесвам.
Виж целия пост
# 22
Харесвам ги, но наистина качеството не е = на цената. Имам една обица (другата я загубих) голяма халка с малки камъчета. Ужасно ми харесваше как блестят между косата. Дали може само една обицца да си купя??
Виж целия пост
# 23
Имат хубави модели , но за бижута, които не са  от благородни метали и  скъпоценни камъни са им прекалено високи цените.
Виж целия пост
# 24
Зависи от бижуто,не мога да кажа като цяло. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 25
Да харесвам Сваровски макар че моето колие потъмня и ми падна единия кристал от дрънкулката. Понеже е с 2год гаранция и това ми отваря път до София за да ми го сложат,но май ще го прежаля и няма да отида. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 26
Любими са ми, но нося само официални бижута, обикновено в комбинация с коктейлни, или вечерни рокли.
Тези с въженцата и кожичките не ги поглеждам въобще. Булшинството от ежедневните им бижута са ми странни и смешни.
Виж целия пост
# 27
И аз имам такова  Grinning . На кожена верижка? Много си го харесвам, нося с удоволствие.
Някои от моделите, обаче са ми много бабешки  Rolling Eyes
Ето това го имам и аз и много си го харесвам Grinning И бижутата ми на Сваровски се изчерпват с него, не съм им голям фен. Но харесвам всякакви други фигурки, чаши, рамки за снимки, вази и т.н.
Виж целия пост
# 28
Не ги харесвам. Naughty За разлика от майка ми, която само се чуди какво да си купи от тях. Shocked newsm78
Виж целия пост
# 29
Харесва ми сърчицето, което си показала. Повечето им неща ми харесват  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия