Доволни ли сте от д-р Масларска педиатър от Токуда

  • 13 448
  • 34
Бихте ли споделили мнението си за д-р Масларска о болница Токуда и какъв е реда за посещение при нея ?

Предварително благодаря !
Виж целия пост
# 1
Аз утре ще водя бебка при нея и ще пиша. Иначе реда е на да си направиш пациентска карта в болницата и с нея отиваш при докторката.
Виж целия пост
# 2
Първо да уточня, че д-р Масларска е Неонатолог, не Педиатър

Много сме доволни от нея. Аз родих в Токуда и тя следи малката от ражаднето.

Първо ви трябва пациентска карта. Можете да отидете на платен прием - 25 лв. или с направление. Ако детето е родено в болницата има право на 2 безплатни прегледа през първия месец.
Неонатологичния кабинет е към локална регистратура Акушерство и УНГ - тел. 403 49 28
Виж целия пост
# 3
НЕВЕРОЯТЕН ЛЕКАР  И НЕВЕРОЯТЕН ЧОВЕК!
Тя и целия екип на Неонатологично отделение в Токуда болница се грижеха за сина ни в продължение на два месеца! Калоян се роди два месеца по-ранно със сериозни проблеми, вследствие усложнения от бременността ми! През цялото време Д-р Масларска и екипът , правеха и невъзможното за Калоян! Освен, че му осигуриха най-доброто лечение, през цялото време го обграждаха и с много любов! За  щастие, Д-р Масласка смята, че родителите са част от екипа и ние през цялото време бяхме до Калоян! Имах възможността и да го кърмя докато беше в болницата! Д-р Масларска ме подкрепяше през цялото време и ме посъветва да стана и дарител на кърма (имам в изобилие). От 04/01/2007 до днес съм спокойна, защото имахме невероятния късмет да отидем в Токуда болница и за нас да се грижат най-добрите лекари! За първи път в живота си имам пълно доверие в лекар и това е Д-р Масларска! newsm51
Благодаря на нея и на целия екип!   bouquet
Виж целия пост
# 4
Тя и съпругът й - д-р Масларски от Вита са най-внимателните лекари, които съм посещавала.  Peace
Виж целия пост
# 5
Виж в здравен справочник.Там може би ще намериш повечко инфо. Peace
Виж целия пост
# 6
Ние сме при съпруга й, д-р Масларски Wink Той е толкова невероятен човек и лекар, че няма начин и тя да не е  Hug
Виж целия пост
# 7
Синът ми се роди със сериозни проблеми.
Целият екип, начело с д-р Масларска се грижиха с искрено внимание за малкия човек. отношението им е страхотно. пускаха ме да го кърмя до деня на изписването. всички в отделението познават бебетата, които са били при тях. когато ходим на контролен преглед, винаги ни поздравяват, дори при среща в коридора и се интересуват от състоянието на бебо. помнят и проблемите на всяко от децата, което е било при тях.
направи ми впечатление, че д-р Масларска беше в болницата и събота и неделя. самата тя ме насърчаваше да се обаждам по телефона всеки ден, за да ми дава информация.

това, което не ми харесва в болницата, е нечуваната бюрокрация по български, но дано нещата да поолегнат.
Виж целия пост
# 8
И ние ходим при съпруга и, много съм доволна. Ходих и при нея, за едно изследване, много е внимателна. Но наистина бюрокрацията в болницата е голяма и това не ми хареса.
Виж целия пост
# 9
И аз имам много хубаво впечатление от нея. Бихте ли казали нещо повече за бюрокрацията в болницата. Аз съм се ориентирала да раждам там.
Виж целия пост
# 10
Страхотна е!!! Peace
Виж целия пост
# 11
Бихте ли казали нещо повече за бюрокрацията в болницата. Аз съм се ориентирала да раждам там.

например бебчо го изписваха 3 часа, така и не разбрах защо - все някой чакаше нещо. в крайна сметка ни казаха, че епикризата ще ни я дадат следващата седмица. в посочен от тях час отидох (и насред дъжда) чаках един час да дойде докторката, която ме помоли да дойда след още един час. отидох - пак нищо.
обещаха да ми я изпратят - нищо.
отидохме на преглед - оказа се, че компютрите им се сринали. пак ни обещаха....

отделно трябва да обикаляш да се записваш на една регистратура, да платиш, с документа да отидеш на друга....объркана работа.

а и това, което ми се видя странно е, че на етажа с бебетата няма и е един стол или пейка. а при положение, че средно се чака по 30-60 мин направо си е гадно (да не говорим, че бях след секцио).

но предполагам нещата ще си дойдат на мястото, защото техниката и лекарите са на ниво определено. Hug
Виж целия пост
# 12
Em_ma, това което описваш се случва във всяко едно АГ при изписването Wink На мен не ми изглежда толкова страшно  Hug
Виж целия пост
# 13
Да се включа и аз Simple Smile Раждах в ТОКУДА и напълно споделям мнението на всички - д-р Масларска е страхотен човек и много добър доктор. Спокойна, обяснява всичко с подробности, винаги е насреща и за най-глупавите въпроси и, което е най-важното, явно изисква същите качества от екипа си, защото всички доктори и сестри в неонантологията са такива   bouquet
(м/удругото, същито важи и за АГ екипа!!!)
Виж целия пост
# 14
Радвам се да прочета, че сте доволни от докторката, но защо това, че са ви давали да си кърмите бебетата, се изтъква като някакъв плюс? Ми то няма нищо по-естествено от това, може ли това да е предимство на докторката или болницата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия