"Орифлейм" - тема за консултанти 2

  • 13 500
  • 356
# 45
Да попитам,някоя от вас случайно да се е квалифицирала за Мидсамър партито другия месец? Ох,на мен много ми се ходи,но няма да стане. Tired
Виж целия пост
# 46
аз пак съм изтървала, трябваше да регистрираш двама ли беше? Embarassed
Виж целия пост
# 47
аз пак съм изтървала, трябваше да регистрираш двама ли беше? Embarassed
Регистрацията на двама се отнася за поканата.ако искаш някой да дойде с теб,трябва да регистрираш двама.
а иначе тук става въпрос за 200 лични точки от които 50 бяла козметика,само че забравих страниците,които влизат. Embarassed
Виж целия пост
# 48
ама през май месец?, ясно аз без покана не отивам никъде, иначе точките лесни, ама регистрации..
Виж целия пост
# 49
Ако се направят през месец май 200 точки от които 50 бяла козметика(влиза и антицелулитния)получаваш една покана.
А втора покана можеш да получиш като регистрираш двама с по 100 БТ.Ако регистрираш 4-ма с по 100 БТ получаваш още 2 покани.
Виж целия пост
# 50
Да попитам,някоя от вас случайно да се е квалифицирала за Мидсамър партито другия месец? Ох,на мен много ми се ходи,но няма да стане. Tired
Аз Mr. Green.!
Виж целия пост
# 51
Да попитам,някоя от вас случайно да се е квалифицирала за Мидсамър партито другия месец? Ох,на мен много ми се ходи,но няма да стане. Tired
Аз Mr. Green.!

браво Peace
Виж целия пост
# 52
И аз!
Хайде Теди ще ходим заедно! Hug
Виж целия пост
# 53
а Тедито още янма покана а сама не отива Joy
Виж целия пост
# 54
момичета, вече може да проверите от сайта на орифлейм докъде сте стигнали с квалификацията - в секцията новини и новости, след като се регистрирате.
аз например имам 207 бт, но само 40 били от бяла козметика. Тъй че, продължавам да дерзая.
 Миналата година беше голямо шоу - участваше Димитър Радков от Господари на ефира - разби ни от смях 4 ри часа!
Виж целия пост
# 55
да те нали пратиха мейл вчера че може да ес проверява, я и аз да видя
Виж целия пост
# 56
Да попитам,някоя от вас случайно да се е квалифицирала за Мидсамър партито другия месец? Ох,на мен много ми се ходи,но няма да стане. Tired
Аз Mr. Green.!
Поздравления! Peace   bouquet от теб ще чакаме снимки значи!
Виж целия пост
# 57
момичета, вече може да проверите от сайта на орифлейм докъде сте стигнали с квалификацията - в секцията новини и новости, след като се регистрирате.
аз например имам 207 бт, но само 40 били от бяла козметика. Тъй че, продължавам да дерзая.
 Миналата година беше голямо шоу - участваше Димитър Радков от Господари на ефира - разби ни от смях 4 ри часа!
браво и на теб!Абе вие как ги правите тези точки? newsm78 аз само веднъж направих 200 Бт.
Виж целия пост
# 58
ами аз 150 ги стигам ама за 200 трябва да има някакви празници Rolling Eyes
Виж целия пост
# 59
ами аз 150 ги стигам ама за 200 трябва да има някакви празници Rolling Eyes
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия